Hayat birini sevmiyorken daha güzel diyenlerden misiniz değilseniz ne diyenlerdensiniz sevmek güzel mi?

hayat birini sevmiyoken daha güzel diyenlerden misiniz değilseniz ne diyenlerdensiniz

sevmek güzel mi?

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• sevgi ne demek abla

1|0
    0|0
    • dimiii bilsek

• sevgi aşkın kız kardeşidir sevgi paylaşmaktır sevgi anlamaktır sevgi mutlu olmak ve mutlu etmektir sevgi sadakattir

• vay

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Elbet güzeldir sevmek, sevilmek... Ama kaçtı gitti işte 3534, o kadar anlattım dinle diye prensipte prensip dedi... Kalp kırma desen yok, şiddet desen yok, kötü söz desen yok, iltifat desen yok sadece gerçekleri söyledim ama beni önceki tanıdıklarıyla aynı kefeye koydu ve çekip gitti...:(

0|0
    0|0
  • hayır asla hayat birini sever ve sevilirsen güzeldir hayat paylaşmaktır sevgilinin yerini hiç bir kişi tutmaz

0|0
    1|0
    • sevgiliyken demiyorum sevgili değilsin ama sevmek sevilmek hoşuna gidiyor. ama bir süre sonra üzülüyosun kızıyosun vs

• evet yanlış kişiyi seçtisem olabilir vay delikanlı gönlüm vay sen bu kurşunu yinemi yedin hani aşk bize gurbetti yinemi sevdin derim gönlüme

• yani birisi ya da birileriyle birliktelikler için illa sevmek mi lazım ..hoşlanmak arzulamak, cinsel çekim bunlar da olamaz mı ?

0|0
    0|0
  • sevmek güzel de sevdiğin kişi de seni severse yoksa platonik iğrenç oluyor böğğ ...

0|0
    0|0
  • birilerini sevmek zorundasın,sevgisiz olmaz ma durduk yerede hadi ben bunu sevim de diyemezsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet hayat birini sevmiyoken daha güzel kendim dururken milleti niye seviyim kimse sevgime layık deyıll :)

0|0
    0|0
    • vayyy bu ne iddaalı konuşma böyle.. ama dikkat et hayat bu hiç belli olmaz birisi çıkar karşına cin çarpmıştan beter çarpar...

• Ben de diyorum bu kadar iddaalı konuşma hayat insanın başına neler neler getiriyor sen benim yukarıdaki yorumumu oku yeter...

• biraz saçma bir cevap, sen kendini sevmeye devam et. Kendini sevmek ne yaa?

• sevmek güzel şey.. sevilmek de öylee.. sevdiğin kişi tarafından sevilmekse paha biçilemez :))

0|0
    0|0
  • Hayat paylaşınca beter lala laa

0|0
    0|0
  • Doğru kişi ise , güzel .

Yok değilse , 1.

0|0
    0|0
Yükleniyor...