Hoşlandığım kıza nasıl açılabilirim?

Hoşlandığım bir kız var aynı mahalledeyiz hatta ortaokulda aynı sınıftaydık bir kaç kez karşılaştık konuştuk ya nasıl açılabilirim biraz ipucu verebilir misiniz ? Herkese teşekkürler şimdiden
Güncellemeler:
aradım açmadı mesaj attım cevap vermedi yani beni sevmiyor mu ? demek

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• direk konuşmayı dene sonuçta eski sınıf arkadaşın bir an önce konuş ve aklındaki belirsizlikleri sil

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence hazirda numarasida varken mesajla onunla yuzyuze konusmak istedigini soyle. Acik ve net olarak soyle utangac davranma dobra ol cogu kiz oyle erkeklerden etkilenir :)

0|0
    0|0
  • işin kolay önceden tanıyormuşsun sohbeti biraz daha ilerlet ve sonra da açıl sen onunla ilgilenince kız anlar zaten ondan hoşlandığını

0|0
    0|0
    • valla geçen gün vergi dairesinde tesadüfen karşılaştık daha önce netten telefonunu istemiştim yazmamıştı bu sefer yine istedim neyse sıkıntı yapmadı verdi ama kafam allak bullak nasıl yaklaşcam ondan endişeliyim biraz ...

• nasılsın falan diye yaz zaten çay falan içelim bir yer de diye sürekli mesaj atma hoş olmaz..yavaş sohbeti ilerlet sonra her şey kendiliğinden gelir zaten hadi şans sana ;)

• sağol teşekkür ederim... :)))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...