Düşüncesi ne olabilir?

Merhaba arkadaşlar.Ayrılık geçti başımdan bir ay önce karşı taraf bitirdi.Sonra ben yazdım genelde oda yazdı havadan sudan.Bİr ay böyle sürdü ben bitmesin diye uğraştım ama olmadı.Daha sonra bıraktım yazmayı engelledim.Engeli kaldırdığım gece yazdı bana.Durumumla ilgili yorum benle ilgili resmimle ilgili yorum falan yaptı ama bak bitiremiyoruz dediğmde yok bitti diyor.Ama neden o zaman yazdı hep ben yazardım bide engellemiştim açınca yazdı hemen neden sizce ve ilgilenme benle istemiyorsan dediğimde tamam dedi sadece bu kadar iyide yazan o tamam diyen o anlayamıyorum ben bu adamı sizce neden böyle yapıyor ve yine yazacakmıdr?Düşüncelerinizi çok merak ediyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler..

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• aynısı bende de oluyor gıbı ama farklı durumlarda var benım dusumcem sadece vakıt gecırmek ve karsı tarafa kendılerını hıc unuuurmamak ıcın yapılıyormus gıbı hıssedıyorum . ne yazıkkı bu ınsanlarda var kendılerı ısemıyorlar ama karsı tarafta unutsun istemiyoruz.

0|0
    0|0
    • Yani unutmamı mı istemiyor?Hatırlatıyor kendini bana yani.Zaten ben çabaladım son attığım mesajda daha da uğraşmam dedim sonra engel koydum kaldırdım 2 gün snra engeli o gece attı kaldırır aldırmaz.Durumumla ilgili yorum yaptı benle ilgili işte.Ben de dedim istemiyrsan benle de ilgilenme tamam dedi.Sizce yine yazar mı yoksa yine kendini hatırlatacak mı?Ben artık tek kelime de yazmıyorum yazmam da zaten

• Kendini engelle yapabildigin kadar

• Evet tutuyorum kendimi ama ben dedim ya ilgilenme benle istemiyosan yazar mı yine denermi yani?Benim zaten yazasım gelmiyor çünkü artık yoruldum uğraşmaktan ben

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu sorununu çözecek harika bir fikrim var ama paylaşmak istemiyorum iyi günler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı seyler benimde basıma geldi ama sonra kendi acıkladı ben onunla barısmak istedigim kabul etmiyordu daha sonra beni cok özlemiş ve barıstık sanada aynısı olabilir :)

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi:)Ne güzel adınıza sevindim:)Evet ben deneyelim diyorum yok diyor ama bu sefer ben yazmaım ona hatta engel koydum kaç kere ama dayanamayıp açtım:)2 gün sürer o engel:)Açaraçmaz attı mesaj ama yine dedim bitti deyince bende dayanamadım istemiyorsan o zaman benlede ilgilenme dedim oda tamam dedi bunu dedim ya yazar mı daha ki işte ama kötü bir şey demedik hiç birbirimize sadece o istemiyorm dynce ben de o zamna benle ilgilenme hiçbirşeym seni ilgilendrmez dedim yazarmı daha işte?

• bu sıra duaya cok ıhtıyacım var nede guzel olur benımde dualrım senınle ;)

• Hep beraber birbirimiz için dua edelim o zaman:)Allah gönlümüze göre versin ve bizim için en hayırlısını nasip etsin..

Yükleniyor...