Anlatıcak kimse olmadığından buraya yazdım

Moralim çok bozuk anlatacak kimsem olmadığı için buraya yazıyorum.1 kaç sene önce arkadaşımın sevgilisine arkadaşımla anonim olarak ask fmden soru sormuştuk cinsel sorulardı ama amacımız tamamen dalga geçmekti. Kızın yeni sevgilisi bunları görmüş ağzına sıçmış sıra bana geldi ellerim gibi oldu resmen or..pu muamlesi yapıyo bize bütün mahalleye rezil olduk kızın evine gitmiş babası evdeymiş kızı dövmüş evden kovmuş biraz önce yanıma geldi çaresizliği canımı çok acıtıyor okulda herkes or..pu diyomuş herkese anlatmış rezil olduğumuza mı yanayım onun çaresizliğine mi yanayım yoksa bize de gelir mi diye düşüneyim hiç iyi değilimm
Güncellemeler:
Bu konuda kapandı kazasız belasız yorumlarınız için teşekkürler :D güncelleme için özür dilerim

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• sakin olmaya çalış herşey yoluna girecektr biraz zaman geçsin

0|0
    0|0
    • geçene kadar ölücez ama

• canım şuan herşey çok taze. o yüzden herkesin tavrı böyle. biraz zaman geçtikçe millet susar oturur. aldırmamaya çalışın sizi bilen bilir bilmeyende zaman içinde anlar sizi.. belki yanlış bişey yaptınız ama sanki millet sütten çıkmış ak kaşık. arkadaşınla birbirinize destek olun

• geçmiş olsun konunun kapanmasına sevindim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• bunları hak etmişiniz eşşek şakasının nereye gideceğini tahmin etmeliydiniz dua et sana gelmesin senide rezil eder

0|0
    0|0
    • aynen öyle korkuyorum ama bana gelmez heralde banada hakaret etti senden dost olmaz falan dedi kızda gitti nereye gittiğinide bilmiyorum

• aranız ıyı ve cevap verdiğini düşün cevabı ver gerisi gelecek

• lütfen cevap veririmisin sen ne hissederdin

• valla nedim bilmiyorum ama ilk baş o kız caza yardım et derim nerde kalıcak napıcak kimde kalıcak çok zor durumda kalıcak

0|0
    0|0
    • mecbur gidicek yine nereye gittiğini bilmiyorum buraya geldi anlatırken canım o kadar acıdı o benim tek arkadaşım okulda adı kaşara çıkmış benimde ne olacağım belli değil

• Sağol ama boşver

• ne yapıyorsan yarını da düşüneceksin; salla gitsin yaşanmıyor hayat;)

0|0
    0|0
    • Düşünmemek elde mi herkes öğrendi

• Aglama duvarimi burasi buraya yazdim diyor lan birde utanmadan.

0|0
    1|0
  • Var orspulaaaar

0|0
    1|0
  • Vay beeeeeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • sakin ol. zamanla düzelir

0|0
    0|0
  • ınsallah gelır)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Off, ya kusura bakma ama ne kadar salakca?

Soruyorsun, bari kendi hesabindan sor kiza .

Anonim oldugunuz icin adam kizin sevgilisi var sanmistir dogal olarak .

Hesapi kapatsin arkadasin bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...