Tanımadım bir kızla tanışma

okulda bir kızı gördüm beğendim lise 4 e gidiyorum kız benı tanımıyor ben onu tanımıyorm yanına gidip nasıl tanışabilirim ne diyerek konuşmaya başlayayım ilk konuşma önemli ama ben bu ilk konuşmada ne konuşuyum fikirlerinizi söleyin =))

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• mrhaba kalemtraşını veririmsin diyerek konuya girebilirsinn...

0|1
    0|0
    • Ya iyi güzelde tamam onu dedik peki arkası nasıl gelecek hiç tanımadığız biri çünkü. Ne konuşabilir ki biraz fikir verin.

• Siteden utandim arkadaslar ya.

• site dört dörtlük ama sen her insanı aşalarcasına bır tavır içerisinde bulunduğun için seviyesiz olmak durumunda kaldım sorun sende bende deqıl

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• kız kaçıncı sınıf ona göre fikir vereyim

0|0
    0|0
    • 10

• karışmak gibi olmasın da biraz küçük değil mi ya :D yani 2 yaş az aslında ama neyse karışmıyım. mesela koridorda gördüğünde bir anda ya ben seni tanıyor muyum acaba de hem şaşırır hem hoşuna gider. yo filan der sonra sen ben x de o da söyler zaten. sonra tanıştığımıza memnun oldum de ilk konuşma için yeter bence. sonra gördükçe selam var gülümse kızın gözünün içine bakarak. ya da yakın durduğunuz bir yerde nasılsın filan diye sor mesela kantinde filan öyle öyle ilerletirsiniz durumu

Erkekler Ne Diyor 2

• La git dersine çalış ygs-lys sınavın yok mu senin

0|0
    0|0
  • bence yanına falan gitme. ortak arkadaş bulmaya çalış öyle tanışın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...