Hiç sevgilim olmadı :( bana birşeyler deyin !

Merhabalar 18 yaşındayım.Başlıkta da belirttiğim gibi hiç sevgilim olmadı.Tipim kötü farkındayım.Ama kafamda dermatit var saçımı yapamıyorum ve sivilcelerim var(çok fazla değil 2-3 tane ama beyaz ten olunca sırıtıyor) ve biraz da kilom tabi 70 kilo çok değil ama göbek belli oluyor :( .Biliyorum bunlar bir kızı soğutur ama ben de aşkı yaşamak istiyorum.Ayrıca suskun biriyim biri birşey sorsa bazen cevaplayamam ya da kafa sallarım o kadar.Bir kız bana bakarken de hareketlerim değişir.Ne olur bana birşey önerin :(.Bir kız bana tipsiz diye bakıyor diye bakamıyorum onun suratına :(... Ne olur bana birşeyler deyin ve ne olur dalga geçmeyin zaten çevrem yeterince dalga geçiyor :(...

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Dalga geçmeyeceğim.

Tipini sevdiğim yaşın daha 18.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• bune ya sana yıldırım mı düştü be çocuğumm..dedikleri gibi yaşın daha gençç

0|0
    0|0
    • :) yıldırım çarpsaydı keşke o zaman belki kendime gelirdim siz de bunun gibi birşey anlatmaya çalışıyorsunuz .Keşke kendimi toparlamaya çalışsam ama dalga geçenler oldukca hep susan kişi oldum ama buneden sonra susmak yok bunu anladım yorumlardan.

• onemlisi kalp güzelliği

0|0
    0|0
    • ah bir bayanla bir konuşabilsem ona açılabilsem kafam işte her arkadaşıma güzel sözler söyletiyorum kız arkdslarına ben söyleyemiyorum bir bayan yanımdayken :(

• yolun açık olsun o zaman :)

• :) inşallah hadi bakalım.Herşey tipte bitmiyor tamam sonuçta kızlar tipten etkilenir ama her zaman da tipli erkeği önemsemezler.Sonuçta biz de bir güzel kız görsek takmadığımız zamanlar oluyor.Valla bu iş karıştı ama salla :D

• bakımlı ve sosyal ol :)

0|0
    0|0
    • :) bakımlı olamıyorum işte problem orda ve sosyal değilim :) birazcık bakımlı olmam lazım :D

• :) aldım dün gece :D

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim manita zamanla olur amam sen biraaz açıl aktif ol gez toz arkdslarla kafece bowling sinema felan bunları jayatına yerleştir ve en ömenlisi gül eglen konuskan ol hep kafan yerde olmasın o zmn tabi olmaz he bu arada manitan olmuş olmamış önemli değil kardeşim manitan olursa snn içn daha kötü bence acı çekerisn manita işleri sıkntılı işler ..s anlşadınn

0|0
    0|0
    • çok iyi anladım ama 1 kere tadayım dedim :) çok doğru herkes göğsünü gere gere geziyor ben ise kafam yerde kendime güvensiz bir şekilde :) ama artık susmıycam öneriniz beni kendime getirdi.Ama gezecek tozacak zamanım şuan yok . Trip atmasına bile razıyım yeterki gelsin :)

• facen var mıkardşeş özele gel ben sana manita bulcam hade :D açılcan sen açılcan :D

• arki ekliyom kabul et :D

• Dostum 17 yasindayim bunu ovunmek icin soylemiyorum ama cevremdeki kizlar yakisikli oldugumu sik soylerler fakat bizim okulumuzdaki tipsiz bir cocuk senden daha kotu olduguna iddiaya girerim fistik gibi kizlarla takiliyor. Asiri sosyal biri ve cok cabuk muhabbet kuruyor. Kendini asagilama biraz spor yaparsin erir o gobek. Sivilcelerde kremle geciyor zaten ayrica tenin beyazmis kizlar sever beyazlarida merak etme. Biraz bakimla neler olmuyor sikma canini mesela bunu okuduktan sonra git dislerini fircala sacini hic degilse yana yatir farkli olsun. Sivilcelerine krem sur ayrica tras losyonu yuzu uzun sure yaglandirmiyor tavsiye ederim krem yoksa bile gunluk surersen geciyor denedim. Dedigim gibi biraz muhabbet kur ayna karsisinda calisman yararli olabilir. Aski er gec yasayacaksin.

0|0
    0|0
    • çok doğru ve çok güzel bir yorum .Biliyorum tipim kötü yani sivilceler falan bozuyor.Yani aslında tipim gayet iyi ve tatlı ama sivilceler olunca hayata küsüyorum.Kızlardan su güne kadar 2 kız dışında öyle kötü yorumlar duymadım ama erkekler çok yükleniyor hele bazıları sen tatlı da tuzlu da şeker de acı da olsan tipin aynı olur dedi yani tipsiz olursun dedi yeter :( (Lakabım şeker de).Zaten 1 tane ilaç da kullanıyorum fakat ha diyince geçmezki zaman lazım ama bizde o anlayış nerde.

• Sacima laf ediyorsunda sadece beni gordugunde aklina geliyor saclarima laf etmek... Ben senin yuzunden sari rengine kufretmeye basladim. Bkz: Dislere igrenc sivilcelere ve daha bircok sari ozelligine gelen asagilayici laf. Kaslarini ayri sampuanla sen. Kulaklarini dikmek lazim senin kor olacaktim. Bunlarin altindan iyi kotu kalkmaya calisirsa ya bir sus beyinsiz dersin her dedigine ayni lafi de. Cumlesini bitiremeden ya sus. Beyinsizsin sen git kendi kendine konus vb. Vb. Hasmin agzinatikilir.

• :D o da doğru sonuçta kim birini az kıskansa hemen tipe sarar.Küçük bir çocuk ta bugün gelip abi sana ergenlik yaramamış tip çok kaymış heryerin sivilce diyince üzülüyor insan :(

Yükleniyor...