Eşimin nefsini bu şekilde körelte bilir miyim?

Nişanlıyım, nişanlım çok yakışıklı ve çok zengin birisi çok da iyi allah bozmasın ben kapalıyım .Evlenince gözünün dışarıda olmasından ve dışarda ki açık saçık kadınların nefsini zorlamasından korkuyorum.Sizce evde link böyle elbiseler giysem ve bakımlı olsam kapalı oldugum bile anlaşılmasa onunll evdeykem onun nefsini köreltebilir miyim?

0|0
1019

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer erkeğinde senin gibi dindarsa sırf günaha girmemek için yapmayacaktır zaten dediğim gibi senin ne yaptığın ne giydiğinin çok önemi yok günaha girmemek için ... ama gerçekten dindar birisi değilse sen ne giysen boş ilk fırsatta kaçamak yapacaktır...yani eğer bir cinsel sorunu yoksa kesin yapacaktır ...aksi halde gay olma ihtimali çok yüksek...

0|0
    0|0
    • dindar oldugunu düşünüyorum ama o çok duygusal ve sadık bir insan aldatmaz ama onun dışardaki kadınları görüp boynunu bükmesini istemi,yorum

• kadın ve erkek fizyolojisin iyi biliyorum kendimi bir erkekle bir tutamam bana sevgisini versin şevkat göstersin yeter cinsellik erkekler için vazgeçilmezdir ama çoçuk dogurunca biz kaıdnlar değişiriz bu yüzden eşimi zorlayamam

• Yok kadın içinde cinsellik vazgeçilmezdir inan hatta erkeklerden bile daha çok sadece kadınların ilk cinsel deneyimi ve bu deneyimi ilk kiminle yaşadığı ilerideki cinsel isteğinin düzeyini belirliyor...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• nefis köreltmekte nedir... seni sevmesini sağla bırak nefisi filan.. eğer sen şimdiden bunları düşünüyorsan o adamı zaten evde tutamazsın.. sen olduğun gibi görün bence seni bunları giy diye almıyor o adam.. yemeğini sevgini sıcaklığını anlayışını eksik etme yeter..

3|0
    0|0
    • sevgi farklı nefis farklı yemek sevgi sıcaklıgı her hadın veriri ama ben farklı olmak isterim

• farklı olmak demek kısa elbiseler giymek değildir.. senin evde giyeceğini dışarda giyebilecek kadınlarda var.. sen evde ne yaparsan yap çok daha fazlasını ulu orta yapacak kadınlar var o zaman ne yapmayı planlıyorsun? sevgi farklı nefis farklı değildir.. nefis kadında olur paraya pula erkekte açlık vardır aşka sexe ve sevgiye.. birini az verirsen sokakta arar hepsini

• Gerçekten sevginin olduğu bir ilişkide, ama altını çizerek söylüyorum "gerçekten sevginin" olduğu bir ilişkide taraflar bir başkasına bakmaz. Bakamaz çünki aşk onların gözlerine bir perde misali iner.

1|0
    0|1
    • aşk bir yere kadardır elbet bakar

• aldatmaz ama ben temkinli davranmalıyım şeytan die biiey var insan oglu beşer şaşar

• Eğer şaşıyorsa insanoğlu değildir, irade kişilik meselesidir. Senin sevdiğin adam kişiliksiz olabilir o vakit.

• Aldatmak göreceli bir konu bunu belirtmem gerekir

Kişi gözü doymayan birisiyse dünyalar senin olsa en mükemmelide olsan aldatır, doymaz çünkü...

Bu ayrı mesele

Nefsini nasıl dürterim diyorsan bu kıyafet başlangıç aşamasında dürter zaten, fakat ileri gider mi bilemem inançlı biriyse gitmez, kontrolsüz olarak birbirinizden geçebilirsiniz...

Akışına bırakın..

0|0
    0|0
  • evde eşin için yaptığın her şey mübah ve sevaptır az çok biliyorsundur eşin istedikten sonra sadece ve sadece evin içinde onu etkileyecek elbiseler kokular ve takılar kullanabilirsin (Kadın eşinin orsp.. dışarda hanım efendi mutfakta hamarat olmalıdır diye bir laf duydum be çok doğru bir laf bu şekilde mutlu bir birlikteliğiniz olur

0|0
    0|0
  • güzel ABlam benden yaşça büyüksün bir vede bu fotolara baktırarak kendini vede bizi günağa koydun iki ve son olarakta böyle elbisemi olur hadi sen bunllar bir ay giydin ve diğer ayda deprem oldu ve sen bu elbiselerle öldün kameraman lar çekime geldi ne yapcan yaa ALLAH aşkına birazda mahşeri düşünün arada giye bilirsin bnu burda sormanda k.bakma saçma seni seviyosa giydiğin her elbiseyi yakıştırmaşlıdır eşiniz size göre yakışıklı ola bilir ama her kız bakacak değil parası var diye bakan olur sen bu yüzden kork ablam selametle kal şimdiden ALLAH HUZURLU MUTLU BİR YUWA KURMAYI NASİP ETSİN .

0|1
    1|0
  • Olmaz, olamaz...Erkek çok eşli bir canlıdır...Tek bir kadınla idare edemez...

0|0
    4|1
  • Nefsini bilemem ama kocanlayken istediğin şekilde giyinebilir hareket edebilirsin

0|0
    0|0
  • Karşındaki insan dindar biriyse, kendine hakim olacaktır, şüphen olmasın

0|0
    0|0
  • Yanlış düşünüyorsun bence bunu yaparsan gözü dışarda yoksa bile sayende dışarda olur.

0|0
    0|0
  • eşin seni böyle sevmiş kendini bozarsan.gözünde değişirsin...

0|0
    0|0
  • İyi de bu elbiseler evde giyilcek gibi değil ki :D

1|0
    0|0
  • Elbide sadece bir araç olabilir , asıl iş sende...

0|0
    0|0
  • afedersinde amca bu saatten sonra dişari bakmaz :D

0|0
    0|0
  • Ters teper bence gözü yoksa da olur o değil de ben bile biraz noluyo lan dedik böyle giyinme :D

0|0
    0|0
  • başım ağrıyor istemiyorum falan demezsen arada istediği fantezilere uyarsan gerisi evleneceğin adama kalmış. ne kadar sadık olduğuna bağlı... hem zaten 4e kadar hak. baştan söyle: böyle birşey olursa haber ver. de

0|0
    1|0
    • sadece bir taneye izin veririm 4 fazla

• onun içinde varsa sen ne yaparsan yap engelleyemezsin. Zten kapalı olsan da kocanın yanında evde kapılı olma zorunluluğun yokki... Ama biliyorsun buna rağmen edepli giyinmek lazım. Çünkü insan yalnız değildir. Sağında ve solunda melekler var. Ona göre davranmak lazım...

0|0
    0|0
  • köreltemezsin, hatta belki kendinden bile soğutabilirsin

1|0
    0|0
  • belki biraz ama öyle bir şey yok maalesef.

0|0
    0|0
    • ben yapabileceğime inanıyorum

• kolay gelsin o zaman :)

Kızlar Ne Diyor 10

• güzelim evde baş başayken linktekiler bile kapalı daha açık giymelisin

eşinin yanında tutucu olma yeter

bazıları kocasına bile açılmıyorlar saçmalıyorlar sen öyle olma sakın

0|0
    0|0
    • yok ya bu giysiler onunla yemek yerken tv izlerken sohbet ederken ama yataga geçince daha farklı şeyler. bu elbiselerle kapıyı açabilirim

• olmaz bu elbiseler evde

açık giyeceksin sadece yatakta değil her zaman her eşinle olduğunda

• kapı açarken yemek yerken falan kısa şort üstüne ipli bir tişört ne bilyiim spor gibi takıl ama açık olsun

0|0
    0|0
  • senin yaşlarındaysa hala ne açlığı olacak yahu? toy delikanlı mı ağzının suyu akarak gezsin.

evde eşi de yetmiyorsa bir geri gitsin...biraz kendine güven bence.

0|0
    0|0
  • tabi ki.tek yapman gereken bakımlı olmak.ve tabi ki yatak problemi olmamalı.evlilikler genelde bu ikisi yuzunden bozuluyor

0|0
    0|0
    • yatak sorunu olmaz son derece bilinçliyim kama sutrayı bile araştırıyorum

• anladım :):) ne kadar ince ayrıntıları varmış evliliğin öyle

• evet öyle maalesef

• olur. hatta daha açık giyinmelisin.

0|0
    0|0
    • sevişmeden önce açık giyim olur ama kapı açarken yemek yerken sohbet ederken tv izlerken bu şekilde

• İçinde varsa her türlü aldatır zaten

0|0
    0|0
  • zaten eşin olmuş böyle şeyleri kadınlar dışarıda giyiyor ? öyle kapalı şeyler giyilir mi ya düğüne mi gidiyorsun sen. sen şimdi ilişkiyede girmezsin.

link bu tarz bir şeyler giy. ayrıca eşinle ilişkiye girmicek misin ? sevişmicek misinde nefsinden bahsediyorsun adamı dışarıya aç gönderme gözünü doyur gönder akşam tekrar doyurursun.

hem sen bu kafayla gidersen çok aldatılırsın söyliyim ben sana. adam bir süre sonra seninle sevşmkten sıkılacak senin gibiler hayatı zindan eder her zaman öyle giyinme hiç mi cilve bilmiyorsun ? bunlar kötü şeyler değil sonuçta eşine yapıcaksın.

0|0
    0|0
    • onlar yatak odasında o elbiselerin altına giyilecek şeyler canım ben dans etmeden önce ya da romantik bir yemekte böyle giyhinmekten bahsettim nargile içerken film izlerken oyun oynarken tavla ayarken ayaklarımda topuklu saçlarım yapılı kalçalarımdan aşagı makyaım ve bu elbiseler sanki kapalı değilmiş gibi zaten içimde de o gönderdiğin lik tarzı şeyler olur merak etme

• o zaman üzerine yapışan vücut hatlarını belli eden bir şeyler giy. içine sütyen giyme. göğüs uçların elbiseden belli olsun.

• Evde kocana bunları mı giyceksin? Giy dantelli gecelikleri, çek jartiyerleri. Kocan o kızım senin kocan yani.

0|0
    0|0
    • onları yemek yerken giyemem sohbet ederken giyemem o dediklerin sevişmeden önce giyhilir

• sanmıyorum canım ben 6 yıl bir gemiciyi elimde tuttum hiç aldatmadan her limanda dışarı çıkmamak için beni arardı ki cinsellik bile yoktu sadece sohbet diyalog ve ben izin versemde gitmezdi kadına kıza aldatmadıgından nasıl emin olacaksın dersen limana gider gitmez cam açar ya da telde konuşurduk yemege gider geri gelirdi bir erkek ne ister iyi biliyorum

• O zaman bize neden sorma gereği duydun, madem işi biliyorsun?

• içinde varsa ne yaparsan yap..boş. bakımlı olmalısın tabi.

0|0
    0|0
    • içinde yok güvenim sonsuz

• büyük konuşma bence..kimseyede sonsuz güvenme.dünyanın hertürlü hali var.

• evet olabilir dışarda başka evde bambaşka biri olman hem onun hoşuna gider hemdenefsi körerir

0|0
    0|0
Yükleniyor...