Ben ödünlük mü yaptım, yaptıysam bundan sonra ne yapmam gerekiyor ?

Bayan arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.Lütfen yardim ediniz.

Merhabalar severek sözlendik birbirimizi seviyoruz bundan hiç bir şüpemiz yok.Dün geceki konusmamizdan sonra bana soğuk davranmaya basladı düğüne kadar normal yaşayalım ciddi olalım anlamında bir tavır takinmaya başladı.Sebebi ise şu artık evleneceğimiz kesin tarihi bile belli ben ona her şeye rağmen bir anı bir anlam olarak hatırlamak için ona evlenme teklifi planlarını yapmıştım bile.Oda benden merakla bekliordu cok farklı bir şey yapacağımı biliyordu.İsin özü dün yine konusu açıldı ben sadece şunu soyledim aslinda mantık olarak düşünürsem evlenme teklifi bu asamaya gelmiş olmamız nedeni ile biraz sacma ama mana ve anlamı ve ilerde hatırası icin cok güzel planladim dedim ve bana bu kelimemden sonra sen odunsun bilmem ne gibi tavırlarıyla soğukluk hissetmeye basladı beni istemiyormusun diye defalarca sordum hala sevdiğini söylüyor ama normal yaşayalım yani samimi olmayalım diyip duruyor.Teklif istemedigini soyluyor.Ben odunlukmu yaptım yaptiysam bundan sonra ne yapmam gerekior sizce bana yardım edin lutfen.Icim cok aciyor.(imla hatalarindan dolayi ozur diliyorum telefon turkceyi tam desteklemiyor.)

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ay tabi ki bkler insan güzel orjinal bir teklif. üzülmüştür

0|0
    0|0
    • Teklifi zaten yapacağım o konuda sıkıntı yok zaten beklemediği kadar hoş da bise olacak.

• Gönlünü alırsın yapınca o da düzelir zaten. geçici kırgınlık

Erkekler Ne Diyor 1

• Birisi için bir şey çok önemli ise onu önemsizleştirecek sözler söylemek elbette kırıcı olacaktır. Size tavsiyem tüm söylediklerinizi geri alın ve binlerce belki de milyonlarca özür dileyin ancak bunu da sırf formalite tamamlansın diye yapmayın, bunu sevdiğiniz kişiye ne kadar değer verdiğinizi, onun isteklerinin her birinin sizin için en önemli duygusunu da katmaya çalışın ki sizin tavırlarınızdan zaten öyle olduğu anlaşılıyor. Ancak kırılan bir kalp hem de kadın kalbi olduğunu unutmayın, işiniz cidden zor, kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • Kırıcı bir kelime goremiorum ben sadece yanlış anladı ozur dilerim sorun değil ama bu sefer cidden onemsiz gormus oldugumu anlar off nabcam biliom

Yükleniyor...