Basıma gelen bu garip olaylar nedir ?

arkadaşlar iki gece önce rüyamda aydınlık bir odada tek başıma oturuyordum.birden önümdeki masa sallanmaya başladı.uyandım birden.ama haraket edemedim hiçbir yerimi oynatamadım sadece gözlerimi açabiliyordum.odada biri varmış gibi hissettim.korktum ve hemen gözlerimi kapadım düşünmemeye calıştım 5-10 saniye sonra hareket edebildim. dun gece ise rüyamda bir otobüste yine tek başıma yolculuk yapıyordum ve gecenin bir yarısıydı.yine aniden uykumdan uyandım.ama bu kez hareket edebiliyordum.bir de dün gece soyle bir şeylerle karşılaştım.benim telefonum dokunmatik ve şifresi var.yani şifreyi parmagınızla bir şekil yaparak acabiliyorsunuz ancak.uykumdan uyandığımda telefonun şifresinin denendiğini gördüm ama nasıl olduğunu anlamadım.arkadaşlar başıma gelenler nedir bana neler oluyor ?
Güncellemeler:
1-arkadaşlar bir de ilk gece uyandığımda yatagım sallanıyor muş gibi hissettim.

2-yanlışlıkla haraket yazmışım kusura bakmayın

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Bu herkeste olabilen , nedenini bilmemek yüzünden de korkuya sebep olan , uyku felci'nden başka birşey değil . Uyku ile uyanıklık arasında genelde gece dalarken veya sabah uykudan çıkarken hem rüyayı hatırlarsın hem de hareket edebileceğini farkedersin.

Ancak , uykuda birçok sistem beyin tarafından kapatıldığı ya da yavaşlatıldığı için , gündüz zamanı olduğu gibi kasların hemen emir dinleyemez , önce sistemin uyanması gereklidir. İnsan , sistem kapalı olduğu halde bunu yapmaya çalışırsa kıpırdayamadığını ya da etrafındaki eşyaların kıpırdadığını ya da üzerinde ağırlık olduğunu vesaire vesaire " sanır " .

Birkaç saniye sonra sistem alarm durumuna geçeceğinden uyanır ve vücudun söz dinlemeye , doğru algıları yakalamaya başlar. Ancak , korkuyla geçen o bir kaç saniye çok uzun bir süre gibi gelir.

Bunun dua ile cinlerle perilerle falan hiç bir ilişkisi yok ,beyin ile vücüdun eşgüdümünü kaybettiği saniyelerdir bunlar. Yine olursa , korkma durumu kavra ve bekle sadece , rüyanda da korkutucu şeyler görürsen de bu paniğinin eseridir " ya bir gidin bitmediniz*" de , bir daha çok zor tekrarlar. Zira kaynağı sadece korkudur. Öyle dualar falan istiyorsan et ama , ne iyi ne kötü bir etkisi olmaz ancak , için rahatlayabilir.

Bu durumlarda " sanı "larına veya rüyalarına bir anlam vermeye de kafanı yorma , gereksiz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• geceleri kıcın açık kalıyor olmalı,kapalı kaldığından eminsen duayla korunmayı dene,manevi olarak bir güven verebilir,baktın olmuyor şeytanla pazarlık yapıcan :)

0|0
    0|0
  • C İ N lerin işi olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...