Bir Kıza Nasıl Yakınlaşılmalı?

Biraz Erkeklere Tavsiyeler VErek İyi Olacak Kızlar Odun Gibi Durmasınlar ya da Davranmasınlar :)

0|0
117

En İyi Erkek Görüşü

• Neye herkes ters ters konuşmuş. Ne yani kötü bişe mi demiş kız. Nasıl bir egonuz var ya. Herkesin akla ve yardıma ihtiyacı vardır. Zira insanı insan yapan insandır. Bu tavırlar ile insanlardan uzak olanlar ne kadar insanlaşabilir ki. ? Üzüldüm hallerinize doğrusu.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• pek çok kadının bilmediği şey erkekteki 'yaklaşma korkusu' dur ve bu korkuyu yenmek çok uzun yıllar alabilir.aslında bir erkek güzel bulduğu bir kadına yaklaşırken kızdan çok kendisiyle bir uğraşa girer.çünkü olaya çok buyuk anlam yuklemektedirler.işin aslı şu ki önemli olan bir kızla tanışmak değil,tanıştıktan sonra ona yaşatacağınız duygulardır .

0|0
    0|0

• Erkeklere tavsiye VEREK :)

verek ne minik sen tavsiye vermeden önce düzgün türkçe kullanki sana yaklaşabilsinler:)

0|0
    1|0
  • Hayırdır yaaaaaaa dünya tersine mi dönüyor nedir anlamadım ki ?

0|0
    0|0
  • bence siz o helyumla dolmuş vucudunuzun arka orta bölümnde bulunan kısmınızla ilgili dersler alın nasıl indiririz gibisinden ;)

0|0
    0|0
  • ben direk bana gidelim diyorum kabul edenle sevişiyorum etmeyene yol veriyorum...açık sözlü ve hızlı yaşamayı seven biriyim...

0|0
    0|0
  • 25 yaşına gelmiş kendin tavsiye ver?

Mesela daha tanışmadık yolda gördük birbirimizi erkek ne yapmalı (her türlü abaza damgası yer nede olsa)

0|0
    0|0
  • kızın yanına yaklaşmak; ister arabayla ister uçakla ister gemiyle istersende yürüyerek

0|0
    0|0
  • Kıza ya olduğun gibi ya da göründüğün gibi yaklaşırsın :D biri uzun sürer biri kısa

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş sinsice çaktırmadan yaklaşmak lazım kızlar süprizi sever

0|0
    0|0
  • kız milleti akıllanmaz. o yüzden hep kaba ve odun kalırlar :D

0|0
    0|0
  • Hani kizmi var da yaklasalim

0|3
    0|1
  • Sizden gelecek tavsiyeye kalmadık hıh.

0|0
    0|0
  • nazikçe yalansız

bir demet çiçekle olmazmı

0|1
    0|0
  • sizde olmasanız kım bakacak bıze kım akıl verecek

0|1
    0|0
  • Hak ettiği gibi...

0|0
    0|0