Neden tuvaletin yeri öğrenilmek istenildiğinde lavabo nedere diye sorarlar?Amaç kibar olmak mı?

lavaboya sıçılır mı? arkadaşlar soru gayet açık siz nasıl soruyorsunuz?lavabo diyorsanız amaç kibar olmak mı?tuvalet diyince kaba oluyor diyenlerden misiniz?

0|0
613

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle tuvalet diyenlerdenim.

Kenef nerde diye sormak istiyorum bazen ama anlamını bilmeyenler oluyor bakıyorlar mal mal.:))

Öyle bir ev istiyorum ki birinde sadece lavabo olan diğerinde de tuvaleti olan. Lavabo nerde diyenelre sadece lavaboyu gösterip o anki kibarlıklarından nasıl çark edeceklerini sörmek istiyorum.

1|0
    0|0
    • Ayakyolu, 100 numara da var :D kenefe alternetif olarak

• Memişhane geldi aklıma:)

Eğer hacet küçükse teşaşür eyleyeceğim de denilebilir:))

Büyük ise misafirlikte büyük def-i hacet büyük dert :))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Cevaplanacak o kadar soru varken, neden böyle boktan bir soruya cevap verdiğimi bilmiyorum fakat evet tuvalet daha kaba duruyor :)

1|0
    0|0
  • katılıyorum, tuvalet de işte ne var. Gerçi bende bazen lavabo dediğim oluyor ama kasmam yani tuvallette ayıp bir şey yok hela falan desen neyse.

1|0
    1|0
  • Sanırım çağrıştırılmak istenenden dolayı. Orasına bakarsan "Tuvalet " fıransızca bir klimedir.

Kenef'i de sorabilirsin tabii kii..

0|0
    0|0
  • Tuvalet kaba olmaz ama özellikle bayanlar işeyeceklerinin çağrışmasını pek sevmezler gibi

1|0
    0|0
  • Lavaboya sıçılır mı sorusunun cevabını askerde net olarak veriyorlar.

0|0
    0|0
  • ben tuvalet de derım bazende bırde tuvalet masası vardır tuvalette masa mı olur

0|0
    0|0
  • belki lavaboya işeyecek :-D

1|0
    0|0
  • Kibar olduğunu sanıyorlar.

1|0
    0|0
  • Evet evet Kibarlıktandır.

0|0
    0|0
  • nereye s*çacak bu millet diye mi soralım?

1|0
    0|0
  • evet arkadaşım kibar olmak :)))

1|0
    0|0
  • ben sıçtığımı anlamasınlar diye genelde lavabo derim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Herseyin artık daha guzel adı var.Misal hayat kadınlarına bile artık ''eskort '' diyorlar.Sanki daha o kelimeyi, mesleği ve ortamı güzelleştiriyorlar.Hepimiz biliyoruz neyin ne olduğu

0|0
    0|0
  • yok tuvalet borusu nereye bagli diye soruyoruz, tövbe tövbe.

Tabiki kibar olmak icin lavabo deniyor.

0|0
    0|0
  • Ben Tuvalet diyenlerdenim :) Gerisine karismam :)))

0|0
    0|0
  • Ne diyelim sıçacağım hela nerde mi diyelim kardeş

1|0
    0|0
  • kibar olmak evet yani

0|0
    0|0
  • ben stajda tuvalet ne tarafta demiştim beni uyarmışlardı o geldi aklıma o gün bu gün tuvalet ne tarafta demem lavabo ne tarafta derim :) kulağıma küpe olmuştu

0|0
    0|0
Yükleniyor...