Benim çektiğimin daha fazlasını çeksin... Ne yapmalıyım?

selam benim 2 senelik mutlu bir ilişkim vardı ondan sonra araya erkek arkadaşımın eski sevgilisi girdi bundlar 3 sene ônce ayrılmıştı kız ihanet etmiş ona, kız ortaya çıktı ve erkek arkadaşım hala onu unutamadığını ve birşeyler daha hissetiğini anladı benden ayrıldı ona gitti... Beni sevdiğini sanmış ama mger aşık olmuş sırf. Evlilik haYaleri Kuruyorduk. Hayalerimizlw beni baş başa bıraktı . Hakkı mı helal etmedim bunu ona söyledim ve bana çektirdiklerinin aynısını çekeceğini söyledim . Her aklıma geldiğinde beddua edicemi söyledim. Birdaha mutlu olamicanida. Sizce bundan sonra o kızla mutlu olabilirmi benim canımı yaktı günahımı aldı mahsum hayllerimi yıktı arada ben kurban gittim. Çok canım yanio çok :((
Güncellemeler:
Onu cok özlüyorum en cok mutlu olmayi ben hakkediyorken en üzülen benim...her gece dua ediyorum benim cektiklerimi ceksin diye onunda benim gibi ici yansin diye degerimi anlayip pisman olsun diye bana hissetikleri icinde dahada büysün diye...bir gün cikip gelirse aff dilerse pisman derse kalbim meger senin icin atiyormus derse ben napcam...:( karsisinda eririm diye korkuyorum , ama yenilmekte istemiyorum bende onun canini yakmak istiorum ne yaparim ne ederim hic bilmiorum...sizce...?

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• senin bişey yapmana gerek yok erkek arkadaşın boynuzu yediği için hırs yapmış ulaşamamanın elde tutamamanın verdiği duygularla çark etmiştir. Kız bu saatten sonra dünyanın en dürüst insanı olsa dahi adamın çekeceği çile büyük. Emin ol senin çektiklerin onunkiler yanında devede kulak kalacak. Sürekli çelişki sürekli güvensizlik sürekli bir yetememe duygusu.

0|0
    0|0
    • Icime su serptin kardes bir aldatan ikinci defayi neden yapmasin . Köpek gibi pisman olcak kafasini taslara vurcak ben ne yaptim diye o kizdan ona hayir gelmez bu saaten sonra görcek o rabbim görüo herseyi

• öyle düşünme bu durumda olan bir tek sen değilsin beddua etmek sadece aklında daha kalıcı olmasını sağlar. Herşeyide karşıya bağlama bazı şeyler gerçekten kader kısmet işi.

• Haklisin herseyin hayirlisi

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• O eski sevgilisinde bıraktığı parçanın eksikliğini sende kapatmaya çalışmış ama sen bunu 2 yıl boyunca anlayamamışsın.Çünkü sende ona aşık olmuşsun ve gözlerin kör olmuş.Üzülme zaman herşeyin ilacıdır.Zamana bırak.

0|0
    0|0
    • Yeminle aklimin ucundan gecmedi ya hic anlamadim hic hissetirmedi okadar inandimki ona okadar inandiriciydi anlatamam insan sevmedigi birine seni seviyorum diyebilirmi

• Yine diyorum üzülme.Üzülmene değecek bir insan değilmiş bunu anladın.Ama bu sana yine dönecek.Ama o zaman sen onu affetme.Hayat sana bir ders vermiş.Tekrar bu dersten kalma

• Insallah o günü bekliyorum ozaman ben ona yol vercem kesinlikle

• allah böyle insanların belasını versin diyecem de bela okumak da istemiyorum. inşallah iyi olursun ne diyeyim.

0|0
    0|0
    • Aynen bende öyle demek istioyrum ama kiyamiyorum :( acik acik zaten sana bunu yasatigim icin adam degilmisim dedi varmi ötesi o 3 sene icerisinde kiz neler yapmistit kiz bide türk degil yabanci bakalim nereye kadar gelecegi olcak

• Ne mal adammış 2 yıl sevip sevmediğini anlayamamış .

0|0
    0|0
    • Aynenn onunki bir hevesşu anama oda gecer kiz ikinci bir tekmeyi vurar elbet

• Onunla asla mutlu olamaz. İnsan kendisini aldatan kıza nasıl döner anlamıyorum. Onu tekrar aldatır o kız kesin.

0|0
    0|0
  • Amin haketmiştir. hakedene hakkını vereceksin.

0|0
    0|0
    • Hak eti 2 sene ya dile kolay

• bosver...rabbim görüyo herseyi elbete cektirenler cezasini bulcak

• Evet. Haklısın.

Kızlar Ne Diyor 4

• Boşver gitsin.Hayatında devam et.Nefretle kinle yaşamak en fazla seni yiyecek bitirecek.Hayırlısı :)

0|0
    0|0
    • Keske kolay olsa düsünmesem her an aklima bana söz verdikldri seyler gelio deliriorum

• Beddua etme dönüp dolaşır sana gelir der anneannem. Bırak boşver.

0|0
    0|0
  • Canm benim bnde iki ay once ayrldm benimki daha farkli bir konuydu ama bndr hakszliga ugradgimi dusunuyrm ve cok ah ettm halada ediyrm hem ona hem anneaine ve allhin adaleti onunda hayallri yikir merj etme bnde ayni cumlelri soyledim ayni beddulari ettm

0|0
    0|0
    • Rabbim büyük bir mahsumun hayalleriyle oynadi benim degerimi anlicakta ama is istem gecmis olcak o gün gelene kadar ben hala onunda benim cektiigim aciyi cekmesini dilicem

• Alma mazlumun ahını çıkar ahesli ahesli seven insanın ahı tutar emin ol. Allah ıslah eylesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...