Saçmalıklar Komedyası

Bir çocuk sevdim, hayatımda ilk defa. Öyle bir anda geldi tuttu elimden ki hayır diyemedim. Savunamadım kendimi. Korkuyorum dedim korkma ben kendimden eminim seni asla yarı yolda bırakmam dedi. İnandım, güvendim, sevdim. En mutlu günlerimi yaşattı bana. Bütün ailesine söyledi, benimde söylememi istedi. Babam öğrendiğinde ben korktum korkma niyetimi anlasın dedi. Bütün hayalleri kurdurttu bana evliliğinden emekliliğine kadar... Özel şeyler yaşadık onun için de benim için de. İki aya yakın bir zaman kala geldi yüzük taktı parmağıma. Bir kere bile kavga etmedik. Sonra bir gün, ikinci ay olmasına kala birden bire zaman istedi benden. Sensizliği kaldırmamam bunun için zaman ver dedi. Ertesi gün ayrılmak istedi. Neden dedim hiç bir şey demedi. Derslerim var mezun olacağım, herkes çok konuştu kafam çok doldu dedi. Bahaneler üretti. Oturdum ağladım, yalvardım. Annesi aradı ayrılmanıza izin vermeyeceğim, onun kafası karışık, başkaları aklına girmiş dedi. Konuşmadık daha sonra. Önceki gün dayanamadım mesaj attım, ne yaparsam seni daha çok yaralarım dedi. Daha mutlu olacaksın inan dedi. İçin rahat mı dedim hayır ama bunun bir önemi yok önemli olan senin rahat olman dedi. Güçlüsün öyle kal dedi. Seni kaybetmenin vermiş olduğu yük yeterince ağır ben en büyük sırdaşımı seni kaybettim dedi. Sadece normale dönmek istiyorum dedi. O kadar saçma ki. O kadar mantıksız. Pişman olmaya başladı mı bilmem ama hala kararından vaz geçmiş değil. Düşünmemeye çalışıyorum başaramıyorum. Kime danışsam boşver akıllı olsa bırakmazdı dedi. Uzak olsun dedi. Bu kadar kolay mı silip atmak? Ya da vaz geçmek? Geri dönmesini istiyo muyum onu da bilmiyorum. Öyke ki birlikte olmadan önce de her gün beraberdik. Yeri geldi o benim omzumda ağladı yeri geldi ben onun. Her şey bitse de özlemim geçmiyor. Ayrılırken bile seni seviyorum ama böyle olmak zorunda dedi. Şaştım kaldım. Bir ay oldu nerdeyse. Tavsiyeye ihtiyacım var. Pişman olsun dikilsin karşıma istiyorum. Ama hayatımdan aklımdan çıksın da istiyorum. Bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım? O ne yapacak ya da? Kolay mı bu kadar her şey? Gece gündüz ararken, beş dakika cevap vermediğimde delilere dönerken bu kadar kolay mı vaz geçmek, unutup silmek?
Güncellemeler:
Daha ayrılmadan iki gün önce bir dünya mesaj attı hayatımda bir çok şeyim oldu ama hiç birisi senin kadar renk katmadı sensiz bir dünya yok eğer sen yoksan bende nefes almıyorumdur daha neler neler... Çok çok saçma...

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• sebep neymiş peki onu öğrenmen lazım durup dururken olmaz ki böyle

0|0
    0|0
    • Derslerim önemli dedi işte babamlar amcamlar konuştu çok kaldıramıyorum daha dedi sorma daha diyemem diyerek geçiştirdi sürekli. Benimde canımı yakan bu.

• boşver hayat devam ediyo kendi kaybeder böyle değerini bilen birisini kaybettiği için üzülme

• Öyle tabi de onca şey yaşamışken böyle olunca insanın zoruna gidiyo neye inanacağını bilemiyo doğal olarak

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• kolay vazgeçmek kafada bitirdikten sonra neden zor olsunki;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence ara özledim de eğer sebebin geçerli değilse bize bunu yapma de eğer geçerliyse söylesin sana ortak yol bulun başkası olcağını snamıyorum belki aileden problemi vardır? ama bende tavsiye geç olmadan elinden geleni yap.Gurursuzluk değil bu.

0|0
    0|0
    • İşte mesaj attım önceki gün özledim dedim böyle daha mutlu olacaksın dedi bütün ortak arkadaşlarımız sevmemiş demek ki dedi ama anlamıyorum sevmeyen insan böyle davranır mı gelip yüzük takar mı seninle konuşmaya yüzüm yok dedi seni incitmek haddim değil dedi arkadaşıma da demiş ki hayatlarımızı rayından çıkarmak istemedim çok sevdim canımdan bile ama çok farklı tepkiler aldım söz verdim bitecek diye ve bitecek. Vaz geçilmez biri değil ama o kadar mantıksız ki kabullenemiyorum bir türlü.

• bence birisi ona olur olmadık şeyler söylemiş konuş onunla git nerdeyse yanına kolay bulunmuyor gerçekten..

Yükleniyor...