Oldukça içime kapanık bir ruh halim var hayattan keyif alamıyorum ...

Çevremde ne kadar çok insan olsa kendimi yanlız hissediyorum evden dışarı çıkmak dahi istemiyorum nasıl bu durumları aşabilirim :(((

0|0
1233

En İyi Erkek Görüşü

• bende içime kapanığım, çevremde çok insan var yanlızım ama hep dışardayım. kendi kendime takılıyorum. sıkılmıyorum yanlızlıktan

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• kimi insanlar böyledir, biçok insanı tanısalarda böyledirler. kalabalık içerisinde yalnızdır böyleleri. kalabalık içinde tanınmamak kimi zaman hoşlarına gitse de kimi zaman lanet ederler hayatın gri tonlarına..

fakat bunların hepsi bir kenara bu tip insanlar, yaratıcılık yönüyle de üreticilik yönüyle de diğer insanlardan farklıdırlar. Sen de bunlardansın sadece.

1|0
    0|0
  • hayat cok kısa herzaman gül isyana girme sakın isyana girersen bütün olumsuzluklar seni bulur gülümse şükret hergün ALLAH'A bir düşünya kolun var bacagın var gözünv ar konuşabiliyosun daha ne olabilirki bu hayatta ne yani sevgilinmi yok bunun içinmi isyana giriyosun koy göte saglıgın yerinde gülümse ve yaşa ilerde pişman olucaksın adamım

0|0
    0|0
  • 3 sene önceki halim öncelikle hayatına yeni ugraşlar kazandırman lazım lise mezunu isen felan üniversite için hazırlanabilirsin ha dersen ben okumak istemiyorum çeşitli hobiler edinebilirsin örnegin enstürman çalmayı ögrenmek gibi çeşitli kurslara gitmek gibi veya bir blog kur internetle ugraş illa eve kapanıcam diyosan umarım yardımcı olabilmişimdir

0|1
    0|0
  • Fotograftan hicde öyle kapanik bir ruh halin oldugu anlasilmiyor yoksa calinti fotograf mi hinzir seni.

1|0
    0|1
  • Aynı duyguları hissederken, sık kullanılanlar çubuğunda kızlarsoruyor'un linkine tıkladım girdim ve bu başlıktayım.

Aynı şekilde bende de bir genel anlamda izzetsizlik, tükenmişlik durumu var. Umursamıyorum artık..

1|0
    0|0
  • yanlızlığı beyenemdysen güzelim kalabalıkta napıcan. kendinle barışamadıysan dışarda napcan..

dışarı çık bir nefes al yürü koşu yap. kedileri köpekleri besle. esnafla sohbet et dışarda yemek ye yemeği beynmediysen olay çıkart :P tekbaşına keyif almaya çalış

0|0
    0|0
  • Kalabalıklar içinde yanlız olmak. En kötüsü de bu galiba yanlızlığın.

Çıkmak istemiyorum deme çıkmaya çalış boş boş yürü. Otur bir çay iç. İnsanları gözle.

İyi gelir.

0|0
    0|0
  • ee bende oykeyim hayati fazla ciddiye aliyoruz oysa akisina biraksak hersey cok daha guzel olur elimizde degil degisemeyiz hayati kendimize zindan ediyoruz

1|0
    0|0
  • Öncelikle depresif şarkılardan uzaklaş ve düşünmek yerine yap.Yürümek yerine koş.daha az rüya gör daha çok yaşa rüyanı...

1|0
    0|0
  • hayatta bize göre pek bir şey yok. ben kendi içimde kapanıp, daha mutluyum...

1|1
    0|0
  • Psikolog'a görünmen gerekir. Benim kardeşim de öyleydi çok kapanık biridir. psikolog'a götürdük. İlaç verdi şimdi cin gibi :))

0|1
    0|0
  • sana hayatın nesesini saglıcak bir dost anlamını katıcak bir sevgili ve her daim gözleri üstünde bir cift düsman bulup keyif almaya baslıyabilirsin .

0|0
    0|0
  • Bu durumun üstüne üstüne giderek aşabilirsin.Bi kerede fazlaca değil yavaş yavaş ama devamlı yap.

0|0
    0|0
  • Yazın aynı durum bendede oluyor evde oturuyorum oturuyorum dışarıyı 1 -2 aydır görmedim bakkala bile çıkmıyorum birden çıkınca bir tuhaf oluyo lan :D

0|0
    0|0
  • takıl bana hayatını yaşa o zaman :) muhakkak vardır bir sebebi ilki de yalnızlık sanırım.. o zaman arkadaş olalımm ne dersin:)

0|0
    0|0
  • kendine eglencek bırını bul

sevgılı bul herseyın tadını cıkar

0|0
    2|1
  • Hayvanları seviyorsan bir evcil hayvan edinebilirsin de.Mesela bir kuş ya da kedi.

0|0
    0|0
  • bir aşka yelken aç :) dünyan değişsin...cok kaptırma ama kendini bu sefer dünya dar gelir olur :D

0|0
    0|0
  • arkaşdalarınla çık gez cafe,bowling sinema derken bir bakmıssın her şey degişmiş..

0|0
    0|0
  • sen bir de beni sor..

0|0
    0|0
    • ölsem en iyisi

• sende baya dertlisin

• boşver ben hep böyleyim yalnızlığıma alıştım artık.. ama sen bence daha çok dışarı çıkmaya çalışmalısın arkadaş edinmelisin.. kendini eve kapatarak kendine kötülük ediyorsun.. çıkma gibi bir şansın varsa çıkmaya çalış arkadaş edin ve onlarla takıl en azından hayattan tat almaya çalış.. benden geçti sen kaç kendini kurtar :D

• Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 12

• senin profile baktım şimdi..bu soru yazdıklarınla çelişmiyor mu...

0|0
    0|1
  • Mutlu olmanin en garantili yolu bir baskasini mutlu etmektir.

0|0
    0|0
  • ayyy aynı ben ^_^ benim tek farkım var kendimi çok seviyorum ve mutluyum , yani verebileceğim tek tavsiye kendini sev

0|0
    0|0
  • Kendine seni anlayacak bir insan bulmalısın.Anca o kurtarır seni bu durumdan.Ya bir arkadaş ya sevgili bilmiyorum.Ama kesinlikle seni anlamalı.

0|0
    0|0
  • Sosyalleş , tarzını değiştir , yeni arkadaşlar edin :)

0|0
    0|0
  • ergenliğin sana hediye ettiği geçici duygular canım.

Atlatıcaksındır zamanla :)

0|0
    0|0
  • kendine bak ceki düzen ver güvenin gelsin bak nasıl zevk alacaksın

0|0
    0|0
  • Sevgili yap.

0|0
    0|0
  • Kafana göre arkadaş çevren olmayablır

0|0
    0|0