Boğa burcu erkeği var mı aranızda veya yakından tanıyan

sevgilim boğa burcu 12 mayıs 1987 doğumlu sevgilim sinirsek arada şakalar yapan fakat yasadıgımız kavgaları unutmayıp aylar sonra bile olmadık bişeyde önüme seren ve tekrar o anı yasıyorcasına kızabilen biri 3yıldır sevgiliyiz fakat nasıl davranmam gerektiğini artık bilmişyorum boğa burcu erkeği var mı aranızda nasıl davranırsa sevgiliniz mutlu olursunuz süprzleri sever misiniz mesela benim sevgilim herseyi çocukca buluyor asla nazlanmama izin vermiyor of cok cocukca hareket bunlar diyo hep bböyle misinşz

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle boğa burcuyum ve anlattıklarının hepsini bende yapıyorum Boğa burcu dürüstlüğe önem verir genelde karşısındakini kendisi gibi görmeye çalışır, dürüst olmaya çalışır ve karşısından da bekler, yalan söylemez, yalanı sevmez, sabırlıdır anlayışlıdır ama aynı şeylerin sürekli yapılmasına aşırı kızar bu yüzden de sürekli dile getirir, aslında cilveyi sever ama karşısındakinin sevdiğinden emin olması gerekiyor. Kıskançtır sevdiğini paylaşmayı sevmez, hatta sahiplenicidir. Konuşkandır konuşarak sorunları halletmeye çalışır.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• kısaca ben link

0|0
    0|0
  • Boga burcu degilde dedemin babasi 4.el cordabeslerden o sayilirsa yardimci olurum.

0|0
    0|0
  • kurbanlık olrk sattık hepsinide inek versek :P

0|0
    0|0
  • bilmem ki ne desem şimdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• link okumanda fayda var :)

1|0
    0|0