Aşk' a Kırmızı Rengini Veren Şey Nedir ?

Hadi cevapları herkesin kendi düşüncelerini görelim.

Size göre Aşk' a kırmızı rengini veren şey nedir ?

0|0
89

En İyi Erkek Görüşü

• askın rengini kırmızı secen kimmis merak ettim simdi benim icin askın rengi birden fazladır ask bir karanlıktır (siyah) ben ve cabalarım o siyah sayfaya damlayıp iz bırakan beyaz lekelerdir bir gün sayfa tamamen siyahtan arındıgında üstümde toprak ve topragın üzerine atılmıs (kırmızı) cicekler olucaktır iste kırmızıda burda devreye giriyor ;)zamanla beyazlayan sayfada bilgilerimi yazan beyaz mermer tastan ibaret kalıcak ;)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• gülden alıyor rengini düşünüyorum,gül deyince kırmızı akla geliyor..

0|1
    0|0
  • Kalp -----

0|1
    0|0

• Vişne suyu

0|2
    0|0
  • turnusol kağıdı ..

0|1
    1|0
  • Tutku

0|1
    0|0
  • anlamadım kırmızı renk nerden çıktı aşk tartışılmaz birşey herkes basit görüyo insanlar sevişmeyi aşk sanıyo artık

0|0
    0|0
  • aşk yanmak değil mi baştan söylenio işte kırmızı başka ne anlatır... ama b*k var aşık oluyoz

0|1
    0|0
  • Kırmızının aşkın rengi olduğunu kim söyledi?

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• utanırsın kıpkırmızı olursun. Sinirlenirsin kıpkırmızı olursun. Sevişirsin kıpkırmızı olursun. Bırakır gider kıp kırmızı olursun sanırım burdan geliyor :)

0|1
    0|0
  • İnsanların kırmızıyı görünce hayvani dürtülerinin depreşmesi, hatta angus gibi kıpraşmasıdır. Misal gıda reklamcıları neden kırmızı rengini kullanır? Çünkü dana gibi yiyelim ve onlara para kazandıralım. Kırmızı öfkeyi arttırdığı için hayvan gibi sevişiyoruz kanısındayım :D

0|1
    0|0
  • Kırmızı rengi tutku olarak bilinir. Bu da bir neden olabilir.

0|1
    0|0
  • Kan kanada kırmızı rengini demir verdiğine göre aşk kırmızı rengini demir veriyor.

1|1
    0|0
  • Tyler Thecreator'un söylediği gibi vişne suyu. :)

3|1
    0|0
  • Boyalı aşk sevmem ben abi sade olsun

0|1
    0|0
  • Kan

0|1
    0|0
  • askı maskı bosver bı don gıy bu ne ak

0|0
    0|0
Yükleniyor...