Kararsızzzlııık .

Okuldan bir Çocuktan hoşlanıyorum beyler bayanlar. Ama okulun bir çok kızı öyle. Çocukla tanışmadım ama nasıl tanışabilirim bir önerisi olan var mı ? gidip direk selam demek abes kaçar facebook veya twitter kullanmıyorum one göre öneri bekliyorum şimdiden teşekkürrrrleeerrr :3

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Aman bu zamanları iyi değerlendir çünkü benim başıma geldi. Elden bir giderse gelmesi için hatimlerde indirsen gelmez.

0|0
    0|0
    • Npaaayımm :(

• :D Evet arada bakışıyoruz. Gidip ne diceğim hakkında bir fikrim yok

• Allah insanı sinir eder bu durum çatlatır. Şimdi git teklif et diyeceğim olmıyacak o yüzden yapman gereken teklif etmekten ziyade yakınlaşmaya bakbi bahane bul dersle ilgili filan aranızda bir iletişim olsun.

• Git okulda yürürken çarp (yanlışlıkla :D ) ordan sonrada yürü işte muhabbete :)

0|0
    0|0
    • Çocuğu düşürürüm felan :/

• sürekli ilgini belli et ama konuşma o konuşmak isticektirr

0|0
    0|0
    • Nasıl belli edeyim peki?

• tamamm

• ben şimdi çıkmam gerek dersim başlıcak sen dediğim gibi ikinizinde özgeçmişlerini bir yolla:)) gelişmelerdende haberdaret :)

• ÖNEREMEM EFENDİM

0|0
    0|0
  • yuru git ergen :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimder hoşlandığım bir çocuk varda yani gidip ona selam diyemiyorum yani özgüvenin varsa de.Benim tercihim facebooktan bulup eklemekti 1 haftadır bulamadım gerçi adsfghsa :D yoksa konuyşabilirsin

0|0
    0|0
    • sen = ben

• hahah biliyodum :D:D buldum çocuğun facesini onada girmiy geçen seneden beri hayaller suya düşeeer.

Yükleniyor...