Arkadaşımın tarif ettiği şey nedir ya ?

geçen gün acayip bir şeyler oldu daha önce bir kaç kere daha olmuş ama arkadaşım söylememişti buluştuğumuzda oda yanımızdaydı onun sevgilisi de bir kaç arkadaş daha vardı öyle otururken tabu oynayalım dedik tesadüfen ikimizin arasına oturdu 5 dakika duramadı ben panik atak falan oldu sandım sonra bana sizin aranızda otururken daral geldi ölüyorum sandım zaten ne zaman yanınızda olsam bir şeyler içimi sıkıştırıyor gibi oluyo tarif edilmez bir şey bu ancak ikinize biraz uzak oturursam rahat iletişim kurabiliyorum ikiniz yanyanayken sana ya da ona yakın oturursam inanılmaz bir şey oluyor dedi nedir bu durum ben çok şaşkınım anlattıklarından dolayı

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Çok minik bir ihtimal üçünüz aranızda oluşan bir sinerji ona fazla ağır geliyordur. Genel kanıya göre ise denebilir ki o arkadaşı, dürtüleri rahat bırakmıyor. Buna heyecan denebilir, korku denebilir, istek denebilir, denebilir de denebilir... Kısaca iç dengesi bozuluyor ve kendi kontrolünü kaybediyor diyelim.

0|0
    0|0
    • bunun sinerjiyle enerjiyle bir ilişkisi var diyorsun yani

• arkadaşım kız..ve kendi kardeşim olsa ancak o kadar sevebilirdim yani aklıma senin söylediğinden daha mantıklı bir şey gelmiyor

• Daha mantıklı bir şey varsa bile arama bence. Çünkü sana çok genel bir tanım verdim. Yani sebebi ne olursa olsun onun iç dengesi bozuluyor. Sonuçta denge bozulduğu için de bunu zorlamaya gerek yok. Ya kendisi zamanla alışacak size yakın durmaya ya da hep böyle mesafeli kalacak sadece fiziksel anlamda.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• O kişilerin üzerinde büyü,cin olabilir o kişiyi sıkıştırır.

0|0
    0|0
  • zarfmı atmış ya da başka ne olabilirki tuaf çıkaradım

0|0
    0|0
    • hayır öyle değil sevgilimle arkadaşım zaten süt kardeşler öyle bir durum olamaz ki arkadaşım dediğim insan benim en yakınım senelerdir tanıyorum

• yok o yapmaz sevgilime de ona da güvenim sonsuz

• ona sor ozaman mevzuyu konuşacakmı bakalım

• nazar var nazar:D

1|0
    0|0
  • Erkek mi kızmı arkadaşınız ?

0|0
    0|0
  • ateşiniz yakmış adamı :))

0|0
    0|0
  • BİLMEM Kİ NE DEDİ SANA

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ikinzdende mi hoşlanıyor yoksa bu ya da yanınıza oturunca acayp heyecanlanıyor başka açıklaması olamaz gıbı

0|0
    0|0
    • heyecan gibi değil ikinizin yanındayken sıkılıyorum dedi

• sevgilimde ya da bende olsa biz ikimiz beraberken farkederiz bu durumu niye arkadaşım farkediyor.ya da diğer arkadaşlar niye farketmiyor

• Belkide sevgilinle aranızda çok güçlü bir bağ var :) o yüzdende olablr aranıza kimse girmesin ya da giremez seklinde :)

Yükleniyor...