Intikamım çok acı olacak savaş yeni başlıyor

biten aşktan sonra bunu yapmalıyım benim ne kadar çok sevdiğimi bile bile gitti ondan başkasını da zaten sevemedim aşık olamadım gerisi hep bir arayış ona benzesin istedim nitekimde fziksel olarak aynı yapıda bir kaç kişiyle çıktım ama şimdi önce ona amale demiştim ki insallah öyle olur cünkü beni karıyerı bıle olmayan psikopat bir kıza değişmişti ben beni cok seven biriyle elbet mutlu olacağım ama bu mutluluğu onun gözü önünde yaşayacağım her gün lanet etmesinin istiyorum mutluluğumu kıskanmasını orda ben olmayıdım cümlesini kurmasını kurucuk öyle delicesine ben sevilmeliydim demesini istiyorum ve bunu başarmak için de elimden geleni yapacağım ağzı açık kalacak vay be ben ne kaçırmışım neyi kaybetmişim diyecek

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• Seni seven biriyle mutlu olurken, bunu eski sevgili edasındaki şu kişiden intikam almak isteğiyle yaparsan, o seni seven kişiye de, aranızdaki bağa da saygısızlık etmiş olursun. Ayrıca sevgi bir ilişki için asla tek başına yeterli değildir. Kendi suçun olan bir konuda karşındakinden intikam almak için bu kadar yırtınma lütfen. İntikam aldığında oluşacak şey rahatlama duygusu değil, karanlık bir boşluktur. Işık tutsan da iş görmez. Ne kadar derin olduğunu bilemeyeceğin için de onu neyle dolduracağını bilemezsin. Böylece o boşluk seni rahatsız edip durmaya devam eder. Boşvermeyi bil, aksi halde zamanı geri döndüremeyeceğini unutma. Zira çekersen bir vicdan azabı, için titrer gece-gündüz.

0|0
    0|0
    • o da suçlu madem sevmiyordu söyleseydi ben seni sevemedim sana ısınamadım deseydi en başında ben o na defalarca sordum birşey hissetmiyorsan olmasın ama o ne yaptı ben insan değilmişim gibi oynadı düşündü mü beni çektiğim acıyı anlayabildi her gün ağladığımı görebildi mi hayır yoluna baktı benim için ilk olduğunu biliyordu

• çektiği acıyı gözlerimle görmem lazım

• Bunu başaracağına eminim. Ancak ondan sonraki yaşamın için şimdiden iyi şanslar ve kolay gelsin. :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Haklısın intikam alabilirsin. Sana acı yaşatmaya kimsenin hakkı yok. Oh oldu öyle aşkım seni seviyorum banane seversen sev ben sevmiyorum ama başının çaresine bak. Bu adama ne desen ne yapsan haklsın.

0|0
    0|0
  • ilerde evlenirseniz sizden tazminatve nafaka alacak kız tipi işte...çocuk şanslıymış evlenmeden kurtulmuş...

0|0
    0|0
    • hırslıyım diyelim:)

• intikam alsan ne olacak ki? bir tane ömrün var bir kişiye nefret ve intikam duygusayla boşa harcıyorsun...üstelikte genç bir yaşta senin hayatın karışamamda hayatını yaşa acı çekecekse hiçbirşey yapmasanda çeker...

• hayır o ne kaybettiğini bilecek :) çünkü bana sevgilim var dediğimde aaa gercekten mı olamazmış gibi yaptı ben o lafı ona yedircem :)

• Yazar burada yediği kazığın akabinde olacaklardan bahsetmiş. Yoğun hayal gücü içermektedir.

0|0
    0|0
  • Tamam komtanım

0|0
    0|0
  • ahanda psikopat kız :D

0|0
    0|0
  • kaybedeceksın çünkü sen kızssın :)

0|0
    0|0
    • ben kaybetmem onun benle çıkması imkansızken çıkmayı başarmışsam bunu da başaracağım

• yavrum benım kim tutar seni :) ama sen kaybedıceksin çünkü kızssın

• ah üzüldüm ama ben sana :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• oww cok serttı bu bee yuru yahu arkandayız kız mılletınden korkucaksın bır yemın ettıysee mahvoldunuz demektır

0|0
    0|0
Yükleniyor...