Akşamları tezgah açacağım acaba ne satsam?

Arkadaşlar merhaba teknoloji alanında çalışan işini iyi yapan bir mühendisim. Ancak sizde biliyorsunuz ki bizim ülkemizde bir mühendis bir memur kadar bile para alamıyor. Bakmakla yükümlü olduğum aile bireylerim var. Geçenlerde akşam üstleri tezgah açan amcalarla muhabbet ettim en kütüsü benim 2.5 katım para kazanıyor. Bende böyle işler yapsam akşamları diye düşündüm ama ne satarım nereden alırım karar veremedim varsa değerli fikirlerinizi alabilirmiyim ?

0|0
02

En İyi Erkek Görüşü

• midye satabilirsin ekmek peynir gibi gidiyor ya da nohut pilav..=)

0|0
    0|0
    • mideye işi sakat prensip sahibi biriyim kendim yemediğim şeyi başkasına satamam o midyelerin nasıl yapıldığını bilseler midyeci grünce 10 m uzaktan geçerler. Nohut pilav içinde bir ön çalışma gerekli be kardeşim yani işten çıkıp nohut pilav hazırlayıp gtürüp satmak çok zaman alır. Şöyle alsat yapılabilecek bişeyler mesela takı toka oyuncak vs yokmu fikir ?

• Allah bol kazanç versin kardeşim. Sen sakaryada esnafsan mutlaka herhafta karşılaşıyoruzdur senle.Fikrini düşüneceğim belkide yardımcı olacak birilerini bulurum 2 elden işler daha düzenli yürür

• sakarya da değilim ama ankarayı iyi biliyorum =) gece iş arıyorsan sakarya diyeceksin ve gıda satacaksın

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• Teknoloji alannda çalışan mühendis derken tam olarak ne iş yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • elektik elektronik mühendisyim

Yükleniyor...