Rahatsız oluyorum ve çok korkuyorum

arkadaşlar, 3 harfliler tarafından rahatsız edilmiş durumdayım, 3 gün uyursam 1 gün uyuyamıyorum, uyumak istiyorum ama rüya görmekten korkuyorum, hani birde uyurken boğuluyormuş gibi olursunuz ya bunu yaşamak istemiyorum :( Yasin okurum bu tür durumlarda baş ucuma koyarım ışığı açarım ne biliyim ve sürekli yaşıyorum artık musallat olucaklar diye korkuyorum birde göründükleri bile oldu bana. yeter artık diyesim var yaşadınızmı hiç bu durumu yakınlarınız oldu mu ne yapayım nasıl tamamen kurtulucam okuttursam mı kendiimiii ?

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• niye korkuyorsun onlardan ? hiç birine zarar verdiklerine şahit oldunmu ?

0|0
    0|0
    • seninle ayrı konuşalım :)) ya uyurken kötü oluyorum :(

• ne bağırıon bana artizlik yapcana git 3 harfline bağır :D Allah Allah

• seninle ayrı konuşalm demiştim :)) artistlk sen yapıyosunnn !

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• tek yolu sureklı besmele nas felak surelerı dır mutlaka yasın suresı de etkılı bır sure ama once bılınc altından cıkart kı sana yakın durumda olamasınlar bunu unutmakı dusundugun anda bıle senınledırler baska seyler dusun guzel hayaller kur unutmakı gordugun ruya dusundugun sey ıle endekslıdır . yarım hatım sayılan dua ıse 3 gulhu bır elmahdır bunu da unutma...

0|0
    0|0
    • o öyle olmuyor işte, düşünmüyorum aklımda olmuyorlar ama rüyalarıma giriyolar. 1 gün etkisinde kalıyorum resmen

• odanın temizliğine dikkat et. ortalıkta pis birşey olmasın sık sık havalandır odanı ve bilinç altını rahatlatmak için biraz filmlerden tv den uzak dur ve çok haber medya takip etme. Onlar sana birşey yapamaz sen yeter ki korkma

0|0
    0|0
    • o tür filmleri izlemiyorummm.. odam temizdir her zaman.. :/

• vayy bu çok iyiydi tabi benden üstün değiller.

• Yani sokma kafana onları odanın temizliğine dikkat et sorun olmaz... kafanda büyüttükçe büyür

• sanan arkadaşlı isteği göndericem ve sana orda birşey yapmanı tavsiye edicem .insanlar dalga gectikleri için böyle şeylerle burda yazmak istemiyorum.sana cevabı yazdıktan sonra arkadaşlıktan cıkararısın.

0|0
    0|0
  • hmm öncelikle allah yardımcınız olsun bu yaşanan olayları ailene anlatmalısınız sizi hocanın birine götürüm dua ettirmelisinz eyer herşeyi olucağına bırakırsanız allah muafaza aklınızı kaybedebilirsiniz

0|0
    0|0
    • herkese anlatıyorum valahi :) ne yapıyım onlara izin vermicem. Allah razı olsun işe yarar umarım hocanın okuması

• inşallah ama allah yardımcın olsun dilerim eskisinden daha iyi olursun teşekkür ederim

• ben teşekkür ederimmm

• Tamamen psikolojik bozuntu halindesin kendi kendine kur oyna deist biri olarak cinlere inanmam zaten

0|0
    0|0
    • ya benim tek korkum uyumak. uyursam kötü oluyor anlatabiliyormuyum çöküyolar resmen

• Dolandırıcı olmayan birilerine gidip gerekli yardımı al

0|0
    0|0
  • önce bir hocaya görün baktın olmadı psikoloğa gt

0|0
    0|0
  • cin ali serisini oku rahatlarsın:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nasıl bu hal geldin izlediğin bir filmden ötürü mü?

0|0
    0|0
    • hayır, zamanla oldu bilmiyorum film izlemem onlarla ilgili. uyurken çöküyolar haftada bir kez yaşyıorum en azından

• korkmadığın sürece onlar senden korkarmış diye birşey duymuştum

0|0
    0|0
Yükleniyor...