Kapat

Beyler sizin böyle bir taktiğiniz mi var bana mı öyle geliyor..?

Erkekler sanki ilk bulusmalarda kizdan cok hoslaniyorsa ve kiz mesafeliyse isitmak icin sanki ozellikle evlilik muhabbeti cocuk istediginden bahsetmeler falan gibi durumlara giriyorlar. Bu bir taktik mi son zamanlarda. Yoksa bana mi oyle denk geliyor?

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• sana tek kelıme soyleye bıllırım bu konuda BIR INSANIN YA DILINDE VARDIR YA ELINDE yanı bu nu soyleyen bır erek ten cekınmen gerekır bunun sevıyesı bıraz zayıf tır cunku guvenı erken verıp sende bazı seylerı daha da hızlandırmak ıcın soyledıgı bırkac sacmalıktan baska bır sey degıl ılıişkıyı hızladırıp sana daha yakın olup bazı sınır ve evreler daha hızlı atlamak ıcn kullanılan bır yontem oldugunu dusunuyorum

1|0
    0|0
    • cok mantıklı açıklama bu.. teşekkür ederim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Yaşlanıyor olabilir misin? Yaşına göre birileri çıkıyor karşına artık, olabilir mi?

0|0
    1|0
    • Kadin otuza yaklasinca yaslaniyor oluyor:-) bu muhabbet baydi artik:-) arti samimiyet olabilir mi suphe ettigimden soruyorum soruyu.

• nasıl ya şaka mı yapıosun 20 yaş büyük adamla ne evlencem? gerizekalımıyım ben. senin kafa gitmiş :) adamın pili bitince ideal evlilik yaşı. oldu canım. kart adamlara bakıcak çıtır kadınlar :( tam Ortadoğu kafasındasın helal sana :)) afganistana git orda yerini iyi bulursun. nefret ediyorrum senin gibi düşünen sexist insanlardan.

• Ben sana 20 yaş büyük biriyle evlen demedim ki kendisinden 20 yaş büyük biriyle evlenmeyi düşünen kadınlar da var demek istedim. Adamın piline gelince sen bunun üzerinde yeniden düşün istersen zira sexist düşünenin sen olduğu çok açık. Evlilik ruhsal olduğunda daha güzeldir, içinde seksi de barındırır ve seks bittiğinde her şeyin sonu gelmiş olmaz. Bu arada kadınların olgun koca bulma sevdaları herkes tarafından bilinir buna karşın erkeklerin çok azı olgun kadın bulmaya çalışır...

• yaş zaten 25-29 arasıymış. gayet normal.

seni karşına alan adam da demek ki evliliğe kadar varan ciddi bir ilişki düşünen bir adam. he senin gönlünde yoksa evlilik-çocuk vs. boşuna oyalama adamı.

0|0
    0|0
    • Benim amacim zate evlilik. Dogru kisiyle ama. İlk evlenme teklifi edenle degl. Bana taktik gibi geliyor artik. Samimi degl...

• yok senin algı sıfır :)) ben kimnsenin yazdığına öyle düşünmüyorum diye cevap yazmadım :)) küçük hayal dünyanda atarlanarak egocuğunu büyütmeye devam et :))

• ne man kafalar var ya

• arkadaşım şimdi şöyle birşey var bizim insanlarımız artık çığırdan çıkmış durum da ilk buluşmada söylencek şeyler değil tabiki zamanın geçmesini beklemek bu soruyu sormak için

0|0
    0|0
  • Tabiki taktik ahahaha inanmayın bu erkelere hepsinin aklı şeyinde , çok evlilik isteyen görücü gönderir ahahahahaha

0|1
    0|0
  • hoşlanma neysede :) evlilik çoluk çocuk işlerini ilşk buluşmada söleyen erkek harbi safkan öküzü konuşmasını bilmediğin dolayı sölüyor bence :)

0|0
    0|0
  • taktiktir öyle diyorsa ailen ile tanişalim demen lazım evlenmeden öptürme bile kaçar 2 gün sonra bulamazsin .seni görse yolunu değiştirir.

0|0
    0|0
  • Hayatımın Kadınını bulduysam,önce ailesini tanırım sonrada gider isterim :)

Günü-Birlik takılacaksam,vur gec karsıya zaten,

0|0
    0|0
  • hangi aklı başında adam ilk buluşmada evlilikten bahseder?

0|0
    0|0
  • bayat ama etkili numaralardan :) çoğu kızı kandırabilirsiniz .

0|0
    0|0
  • Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.

0|0
    0|0
  • çok eski numaramızdır bu :D

1|1
    0|0
  • Size öyle denk gelmiş demek ki :-)

0|0
    0|0
  • Sana oylesi denk gelmis

0|0
    0|0
  • ben her çıktığım kıza en başınan derim hoşlandık sevdik o ayrı konu derim ama ben sana evlilik umudu vermedim sonunu kimse bilemez gidebilidğimiz yere kadar gideriz ilerde sonra bana vay sen duygularımla oynadın vay kandırdın demiyesin dedim sana zarar verirsem kötü birşey yaparsam git kime ne diyorsan de ama bana bunları söyleyemezsin ben o fırsatı sana vermem lafı ağzına tıkarım bunu hep derim böyle baslayacaksan başla...bunları söylerken hiç sevmedim anlamına gelmez şuan 4 yıllık birlikteliğim var ara ara hep söylerim bunu

0|0
    0|0
    • evlilik düşünmüyomusun peki?

• o ilişkinin ilerliyen boyutunda belli olur her çıktığım kızla düşünmedim

• dört senelik ilişkinde hala düşünmüyorsan düşünmessin sadece karşına daha iyi birinin çıkmasını bekliyorsun yaşın 18 19 falan değilse. kız arkadaşında mal :)) o laflara*i ceker giderim

Kızlar Ne Diyor 3

• katıksız taktik :) gerçekten evlenme niyeti olan adam sağda solda kız peşinde koşacağına hemen gider beğendiği bir kızı ister.

dediğin çok doğru, özellikle başlarda bu muhabbeti çok yaparlar ama çıkmaya başlarsan gittikçe bu muhabbetten soğuduklarını göreceksin :)

0|0
    0|0
  • Taktik kelbeem, her şey seni eşeğe ters bindirene kadar.

1|0
    0|0
    • Keske bu kadar net gorulebilse isin icindeykende. İnsan bir an inanamak istiyor karsidakinin ciddi niyetli olabilecegine

• umut veriyor içte bağlama tekniği gibi görüyorum ciddi düşündüğünü ifade ediyor ama yarı yolda bırakan o oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...