Kapat

İlişkimiz neden böyle ?

2 yıldır birlikteyiz.. herşey güzel iyi kavgalarımız oluyo ama o da her ilişkide sanırsamm ama bana su 8 aydır birşeyler oldu kendimle savaş veriyorum. Bazen onu hiç sevmediğimi içimde hiç birşey olmadığını hissediyorum ve bu günler sürüyor böyle hissetmeye dayanamıyorum.

Böyle hissettiğim zamanlarda ondan nefret ediyorum sanki mesaj yazarken bile acizleniyorum neden böyle hissettiğimi de bilmiyorum geçmesini bekliyorum.

;Sonra geçiyor bir bakmışım onu aslında ne kadar cok seviyorum. herşeyim o benim diyorum. sevmediğimi hissettiğim duygularıma anlam veremiyorum.. Ben nasıl böyle hissederim diyorum.

Sonra tekrar diğer duygular oluyor yine onu hiç sevmiyormuşum gibi geliyo.. bu duygulara dayanamıyorum ben su anda hissettiğim onu hiç sevmediğimi hissediyorum bililyorum buda gececek.

Ben bu duygulardan kurtulmak istiyorum gel git değil benimkisi ama ne hiç bilmiyorum daha 3 gün önce cok değil ben nasıl böyle düşünüyorum diyordum ya şimdi noluyo bana

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşım seninki piskoloji bence nasıl diceksin siz arada kavgalar oluyor diyorsunuz aklında hep o kavge ettiğin kareleri düşünürsen nefret eylemi başlar ama tersini düşünüp onu nekadar sevdiğini düşünürsen hep o arkadaşın yanında olursa emin ol düzelecektir

0|0
    0|0
  • başta hoşlanmışsın ve o hoşlantıyla kalmışsın. bunu sevgiye çevirememişsin. ve 2 yıldır da oyun oynuyorsun.

0|0
    0|0
  • Alışkanlık seninki, dikkatini daha çok cezbeden birileriyle karşılaştığında sevgi hissettiğin o anlarda kaybolacak bu adama karşı

0|0
    0|0
  • Bunun adına kalkıpta aşk diyemezsin sadece hoşlanma seninkisi ...

Bu arada sadece 2 cümle okuyunca gerisini okumama gerek duymadığımı hissettim ...

0|0
    0|0
  • Aranızda yalan vs bişey geçti mi? Nefret olabilir bu.

0|0
    0|0
  • Burcun ikizler mi ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• işin özü, sen onu sevmiyorsun. birini sevdiğini hatırlamak için uğraşıyorsan sevgi falan kalmamıştır. 2 yıl olmui alışkanlıklar ağır basıyordur artık. ondan ayrılana kadar bu durum devam eder gider.

0|0
    0|0
  • sana hata yapmıştr kırgnlklrnı untmk zorunda kalınca böyle hmn patlak verio aslında sevmemektn dgl de biriken olumsuz duygulardr

0|0
    0|0
  • Bende aynıyım o.O

0|0
    0|0
  • hemen küremden kontrol ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...