Size aşık olmayan biriyle sevgili olur muydunuz? Aşkının bittiğini ve sevdiğini söyleyen ne yapmaya çalışıyor?

Size seviyorum deyip aşık olmayan biriyle birlikte olur muydunuz? Aşık olmasını bekler miydiniz? Sevgiliyiz ve aşkının bittiğini söylüyor. sevdiğini söylüyor. ne yapmaya çalışıyor?

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• sevmıyorsa sevgılı kalmanın alemı yok bence..

0|0
    0|0
    • sevdiğini söylüyor aşık olmak istediğini söylüyor 2 aydır birlikteyiz i benim yaptıklarımı hiç bir erkek yapmaz çok mutlu ettim ama benden soğuduğunu söyüyor ya özlüyorum demiyor ara demiyor cam açalm demiyor yani bana karşı içnide bişi yok bunu hisediyorum

• uzaklasmaya baslamıs.. hayatına yenı bırılerı mı gırdı

• hayır kimse yok yani yeni üniversiteye gitti yok diye biliyorum ya düeltmeye çalışıyor durumumuzu ama aşkı bittiği için içimden bişi yapasım gelmiyor ayrılmak geliyor aşk yoksa hiçbişi yoktur bana göre ki öyle özlediğini bile söylemiyor sesini duymak istiorm bile demior 2 hafta olcak yüzünü görmeyelicam açalm bile dmeio

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Uzakdur kardeş yanlışsın seni kullanıyor ya da kullanmaya çalışıyor seven insan aşıktır zaten sevmeyende ben içimden seviyorum der işin içinden çıkar ama sen bırakmazsan o seni asla bırakmaz seni kullanır gerisini sen düşün...

0|0
    0|0
    • işte o yüzden şu an ayrılmak istiyorum vicdan azabı çektirme bana diyor

• benım bı arkadasım sevgılısıne demıstı bole sana asık degılım ama senı sevıyorum.O adamı varya tutar seyınden sallandırırım

0|0
    0|0
    • aşk olmazsa herşey olur değil mi aldatmak olur başkasını görüp ona aşık olmak olur bırakmak olur ilgisizlik olur yani herşey olur dimi

• bu yıl gitti ama yeni başladı yani 1. sınıf hazırlık

• bu bısey degıstırmez kı benim 4 yıllık sevgılımce ayrılıp yenı bırıyle cıkmam 5 gun almıstı cunku sevgım bıtmıstı

• muhtemelen sevgilim ben kudursam da bunları bana söylemezdi.genelde böyle.

0|0
    0|0
  • uzaklasırdım herhalde yavastan yavastan

0|0
    0|0
  • sizin iyi biri olduğunuzu biliyor ve kaybetmek istemyr olabilir

0|0
    0|0
    • evet öyle ama aşkının bittiğini bilmek beni üzüyor çünkü özlemek bile aşk duygusudur özlemiyor özlediğini söylemiyor sevdiğini bile zor duyuyorum kıskanmıyor bişi yapmıyor yani tuhaf

• bilmiyorum valla dertler hep aynıdır aslında acılar gibi tuhaf durum bunlar

• evet çok tuhaf...aşk geçicidir..sevgidir önemli olan..ama bazı duyguları da illaki hissetmek istiyor inasn,sevildiğini,özlendiğini ,önemsendiğini:)

Erkekler Ne Diyor 3

• aşk ile sevgiyi sevmeyi ayrı kavramlar olarak tarif etmenin doğru olacağını düşünüyorum. aşk uzun bir yol.

0|0
    0|0
  • Aşk geçicidir benim nazarımda zaten kalıcı olan sevgidir. Ama sevgi ile alışkanlığın ya da menfaatlere uygun hareket etmenin ayırdına da iyi varmak gerek.

0|0
    0|0
  • Aşık olmayacak biriyle sevgili olan kişi menfaat ve çıkarı için birlikte olur ... !

Buda bana ters arkadaş ... !

Seveceksen adam gibi seveceksin ki alem seni konuşsun .. !

0|0
    0|0
Yükleniyor...