Yapmacık sözler değilmi

senden başka önemli işimmi var senin için yapamayacağim şey yok bu sözler bana çok yapmacık geliyor sizcede öyle değilmi

0|0
316

En İyi Erkek Görüşü

• Çok şükür bugünkü soru hakkı bitti :))

Cevaba gelince de kişiye göre değişir bu. Seven kişi yapmacık değil içten gelerek söyler ve uygular ama senin gibi değer bilmezler bunu anlamazlar :D

0|0
    0|0
    • sen beni iyi takibe aldın bakıyorumda

• Sen bugün 3 tür alacağını aldın evladım hadi sana bugünlük yeter bu kadar yarına başka sorularda karşılaşırsak görüşürüz. :DDDDD

• hahahaha

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• söyleyen kişinin o anki duygularına bağlı eğer aşıksa gerçektir aşıksa birşeyler hissediyorsa onun için daha önemli bir iş gerçekten yoktur. bu sözü daha dün söyledim ve çok ta ciddiydim onunla görüşmek için işim yoktu oan ama işim olsa bile iptal ederdim.

0|0
    0|0
  • Ne desin çocuk boğaz köprüsüne bakıp sen boğaz köprüsünden daha güzelsin mi desin:) senin için yapamayacağım şey yok demiş de bakalım boğaz köprüsünden atlayacak mı:)

0|0
    0|0
  • söyleyen kişinin kişiliğine bağlı bu.hayatımda bu lafları söylediğim bir kişi olmuştu. gerçekten de öyleydi. ama diğerlerine laf olsun diye söylüyodum. gerçi onlar da anlıyodu sorun değil :D

0|0
    0|0
  • yapmacık tabiki.seven insan yapamayacağı vaatlerde bulunmaz senin için herşeyi yaparım ne demek yani :)) mesela ne yaparsın dicen bozacan işte :DDD

0|0
    0|0
  • Sensiz yaşayamam, sensiz ölürüm, sen benim herşeyimsin gibi sözlerde bence öyle. Gereksiz ve boş sözler bence

0|0
    0|0
  • Kimin kime söylediğine bağlı,kadınların her zaman duymak istediği duyunca gururlarının okşandığı,egolarının tavan yaptığı laflardandır.

0|0
    0|0
  • Karşındaki insanı etkilemek için baska çare yok yani polyanacılık oynamak gibi düşün

0|0
    0|0
  • mesela birde şey vardır..senin için ölürüm ! hassss...

0|0
    0|0
  • kesinlikle kandırıkçı ,bu sözleri söyleyen insanın kapasitesi düşük ..muhtemelen liseyi zor bitirmiş

0|0
    0|0
  • Yaşasın bizden biri daha.Tabiki yapmacık.Ama duymak istiyor kadınlar

0|0
    0|0
  • ehaueauha bu cümleleri kuran erkekler kaldımı haala yav bunları ben ilkokul 3.sınıfta söylüyodum :D

0|0
    0|1
  • Kolay kullanmadıgım sözlerdir...

cut.

0|0
    0|0
  • Klasik ama yApmacık değil.

0|0
    0|0
  • kesinlikle yapmacık

0|0
    0|0
  • Çok seven yengeç erkeği için yapmacık değildir. Kendimden biliyorum. Yapmadığım şey kalmadı, babamla bile kavga ettim evden kovulma pahasına.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yani genel olarak laf olsun diye kullanılan tip laflardan

0|0
    0|0
  • söyleyen kişiye ev aradakı smaımıyete duyguya bağlı..

ıkı gunde tanığım adam derse tabıkıde yapmacık olur..

0|0
    0|0
  • aynen cok yapmacık

0|0
    0|0
Yükleniyor...