Sürtük gibi hayat yaşa evlenirken prenses gibi olmak iste

yok öyle güzellik, herkes hak ettiği hayatı mı yaşar yoksa palavradan ibaret mi bu söz ?

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• her sevgilimle yatağa girim ama evleneceğim kızın eline el değmemiş olsun diye geçinen erkeklerin hak ettikleri kız modelidir kendileri

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkeklerde az degiller agzimi acmak istemem ama doyle diyim hangmz temiz kalabildk?

1|1
    1|0
    • ben genelleme yapmadım ama

• Ya genelde defigin tur kiz coktur eminim iyi cok kaliteli brini bulunca surtuk gbi davraninca yurumuce icn oyle davraniyolar demk ama bir erkek anlamali halden

• sürtük derken gençliğinde eğlenmiş , sevgilisi olmuş insanlardan mı bahsediyorsun ?

0|1
    1|0
  • aynen palavra ne hikmetse sürtük gibi yaşayanlar hep prenses oluyolr e işi biliyolr tecrübe...

1|1
    0|0
  • ya erkeklere ne demeli (hepsine degil yani)

0|2
    0|1
  • ne dmek istedığını tam anlayamdım açıkcası..

0|1
    0|0
    • bazı kadınlar o gelinliği kaldıracak aslında gelinliğe yakışacak karakterde değiller

• HAKLISIN..

ama herkesın kendı yaşayış tercıhı o tarz kaıdnalrdan uzak durp fazla kafaya takma en ıyısı..

• Öyle de namuslu kızlara çok görüyorlar. Özellikle dindar kesimin erkekleri kızın bu güzel günü için masrafı niyeyse çok gereksiz görüyorlar. Ellerinden gelse gelinliği de kiralık alacaklar.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Herkes hak ettiği hayatı yaşamıyor be usta afrikaya bakıyorsun adamlar acından ölüyor günde 1 doalra çalışıyor elleriyle yemek yiyor çatal bıçak tabak yemek hiç birşey yok onlar onu hak etmiyordu be aga üzücü..

Herkesde iyi yaşamayı hak ediyor sanki gelinlik bir kez giyiliyor ondada iyi olmak istemesi doğaldır

0|1
    0|0
  • (bkz piç piç yaşa evlenirken prens olmak iste)

piçlik güzeldir OMO

0|0
    0|0
  • prensesler sürtük olamaz mı? aç biraz game of theones izle :D

0|1
    0|0
  • Şeklini koydu egzozcu çako

0|1
    0|0
Yükleniyor...