Hiç sevgilim olmadı diyen kıza tepkiniz ne olurdu?

Bugüne kadar gelen teklifleri reddettim ve erkeklerle fazla samimi olmadm. Bu yüzden hiç sevgilim olmadı. Hoşlandığınız kızdan bunları duyunca, tepkiniz ve düşünceleriniz ne olurdu? (yaşım 20 )

0|0
640

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde olmadı mesela.. Kimseylede birlikte olmadım ALLAH da öyle bişeye izin vermesin...

Fakat çok sevinirdim...

Bak bir yerde okumuşdum ingiliz biri gelip diyor ki müslüman birine sizin eşleriniz niçin kapalı diyor ? Açık olsa ne olur diyor.

Müslümanda bizim eşlerimiz sadece bizlere karşı dişiliğini gösterir, herkes elini kolunu sallıyarak yaklaşamaz diyor bizim eşlerimize bakamaz diyor... Onları yobaz diye isim koyanlarda asıl yobaz kendileri diyor çünkü medenilik insanları kılık kıyafetine göre yargılamak değildir diyor.

Sizin kralınız olan 'Elizhabeth' nın yanına herkes gidebiliyormu ya da yaklaşabiliyormu diye bir soru soruyor...

Sonra bizimde hanımlarımız bizim sultanımızdır bizim prensesimizdir diyor. Tabiki günümüzde pek bunu düşünen yok denecek kadar az 2 elin parmaklarına geçmez diye düşünüyorum...

2|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Evet malesef öyleleri pek yok ama onlara ihtiyaç var...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• 1- Etkilenirim

2- Önyargım artar( kesin bir kusuru var da çıkmadılar--->>> ((kapılmamak gerek sadece zihnimizin oyunu bu düşünce :))) )

3- İlk olmak hoşuma gider fakat korkarım çünkü hep ilkler bitmiştir.

4- Daha rahat olurum karşısında...

cut.

1|0
    0|0
  • Düşüncem bir ilişki kurabilmek sürdürebilmek gerekliliklerini yerine getirebilmek onunla zor olur diye düşünürdüm ve sabırlı olmak öğretmek gerektiğini, ayrıca ya sorunlu ya da özel biri olduğunu da düşünürdüm.

0|1
    0|0
    • Hangi bakımdan sorunlu olduğumu düşünüyosunuz?

• Anlıyorum. Belirttiğim gibi erkeklerle olduğunca samimi olmaktan kaçındm hep.

• En iyisi, aranan ve zor olan birisin ;)

• şu sevgili olma durumunu bir anlamanız lazım... arkadaşım sevgili olmak el ele tutuşup dudak dudağa öpüşmek ve aynı yatağa girmek değildir..bunu öğrendiğin zaman yanıma gel sana o zaman tanımını anlatayım.

0|0
    0|0
    • :) demek istediğini şimdi söyle o halde.

• son noktayı koydun iyi akşamlar...

• Sizede. Iyi akşamlar

• yalan söylüyordur. çünkü benle samimi olmuş ki bunları söylüyor :) ama ona cevaabım bu olurdu 20 yaşına kadar olmadıysa gerçekten bundan sonrada olmasın yapma. direk ailenden istesin seni isteyen varsa

0|0
    0|0
    • Yapma gibi bir planım yok zaten

• benim altımda münakaşa etmeyin.

• Eminim öyledir Soru soran.

Kendinle çelişiyorsun farkında değilsin.

• tabi ki elimden gelen herşeyi yaparım kaybetmemek ve mutlu etmek için anlaşmada da problem yoksa benimsin kızım pişirin kahveleri geliyoruz size derim ;)

0|0
    0|0
  • ne derece inandıgına baglı. eger inanıyorsan direk evlenme teklıfı etmek gerek çünkü sevgili olmayo beceremez alışmıstır oyle yasamaya direk karı koca olmak gerek.

0|0
    0|0
    • Inandırmak derken? Yalan söyler gibimiyim sizce?

• orasını bilemem. ben ınandıgını varsayarak konustum:)

• Yaşın daha çok genç hatta hiç sıkıntı etme 1-2 yıl (ne kadar gerekse ya da) bekle direkt evlen olurdu :)

0|0
    0|0
    • Uygun biri olduğuna inanırsam uzatmadan evlilik bencede.

• bana karşı olan ilgisi tutumunu göz önünde bulundururum bana samimi yakın davranıyorsa güzel fakat soğuk davranıyorsa uğraşmam

0|0
    0|0
  • Namuslu evlenilecek baş tacı edilecek kız işte. Ne mutlu sana

0|0
    0|0
  • Hiç bir tepki vermezdim farketmez olmaması daha iyi benim için ;)

0|0
    0|0
  • Benim de yaşım 22 benim de hiç sevgilim olmadı derdim

Ne olabilir ki başka ..

0|0
    0|0
  • yaşın normal inandırıcı konuşursan paha bicilmez hint kumaşı sorun etme

0|0
    0|0
    • Inandırıcı derken? Yazdığımın yalan gibi bir halimi var?

• yo senin şuanki beyanlarını yalan oldugunu düşünsem zaten yazmam yaşın küçük sayılır karşına cıkacak kişi gercekten benim gibi düşünüyorsa anlamında söyledim

• herkesin illa birileriyle birlikte olmak zorunda değil.tepkim gayet normal olurdu.

0|0
    0|0
  • Tepkim: Bu güzelliğinle seni keşfedememiş olmaları onların hatası benimde şansım

0|0
    0|0
  • peki ayşe ben acaba senin için ilk ve son muyum?yoksa siftahı benle mi yaptın?...derdim

0|0
    0|0
    • Hiç hoş bir cevap olmadı bu. Sanırım kız senden soğurdu bu cümlelerden sonra

• Anlayamadın ya da anlatamadm sanırım, herneyse Iyi geceler ..

• anladım aslında..ben sadece kızın benle ilişkisini ölçmek adına soruyorum bunlarii

• tepki veriyorum: puahahahahahahaha!

..

..

saçmalama... neden bu kadar taktınki?

0|0
    0|0
  • yalan,inanmamm.. ama doğruysa alnından öperim, evlenceğim kişi olabilir..

0|0
    0|0
    • Neden yalan olsunki?

• herkesin kendi tercihi, sevgilisi olana da olmayana da tek laf etmem.. sen de ruhun nasıl uygun görüyorsa öyle davranırsın.. inş gönlüne uygun sonuçlanır

• Teşekkürler. Umarım sizinde öyle olur.

• kesinlikle lezbiyen olduğunu düşünürdüm

0|1
    1|0
    • Saçmalıyosun!

• Kızda senin gibi düşünenlerden hoşlanmıyordur belkide..

• Belki de... ama en güzeli, bu lafları duyup kibarca geri çevrilmektense, bişeylerden emin olup öyle duygularını açmandır.

• Rahibe terk diye düşünürdüm :D

0|0
    1|0
  • iyi bence ilk ben olmaya çalışırdım :P

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 6

• bende öyleyim canım ne diyolar biliyo musun niye olmadı ki 3 günlük dünyada tek durulur mu artı geri kalmış gözüyle bakan bile oldu benimde yş 23 herkesi redetdm istemedm ama kimse bunun altındak derin ince anlamı bilmiyor

0|0
    0|0
  • Önce bi' soruyu okudum.

Sonra bir de altındaki erkek yorumu sayısına baktım.

Kendimi tutamadım güldüm be yurdum abaza erkeği.

0|0
    0|0
    • Cevaplarıda okusaydnz, hepsi gayet saygın fikrini söylüyor. Türk erkeklerine olan bu tutumunuz hiç hoş değil.

• Her iyi niyetli olduğunu düşündüğüm erkeğe evlilik gözüyle bakmam ben hanımefendi. Sevgili istemem sebeblerimi sizin düşüncelerinizlede kesinleştirecek değilim. Her erkeğe bir sevgili adayı gözüyle bakmıyorum ben. Bu konu sizin ilgilendirmediğinden bundan sonraki yorumunuza ihtiyacım yok . Ve teşekkürler.

• " Uygun biri olduğuna inanırsam uzatmadan evlilik bencede."

Ah, evet evet..

Hem, sevgili isteme sebeplerinden söz eden de kim? Sen kendin uyduruyorsun.

Asabisin, aynaya baktığında onu göremezsin. Bilmeni istedim.

Ve kendine bir duruş sergileyeceksen, o duruşun arkasında sağlam prensiplerinin olması gerekir.

Bunu da bilmeni istedim.

İyi geceler.

• o zaman o kıza helal olsun

1|0
    0|0
  • Böyle bir erkek olsa keşke

0|0
    0|0
    • Aynen. Ama yok sanırım

• yok değil var hem kız hem erkek var ama her zaman zıt yönde oluyor iyi kız kötü erkek ile iyi erkek kötü kızla hayatın bir dengesi sanırım

• Keşke benim de hiç olmasaydı derdim.

0|0
    0|0
  • e ne güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...