Erkeklere güvenir misiniz ?

Evet kızlar erkeklere güvenirmisiniz ? Güvendiğiniz için pişman oldunuz mu hiç ?

0|0
178

En İyi Kız Görüşü

• Alakasız olacak ama yorumlarda da gördüğüm gibi herkesin güven sorunu var. Güvenilir olmaya çalışmak var iken babana bile güvenmeyeceksin diyoruz. Oysa baba canımızdna kanımızdan bizi her şeyden sakınan değil midir ? Toplumda da her sorunun , her çatışmanın altın 'güven sorun' yok mudur zaten. Biz insanlar hep kolaya kaçıyoruz kimseye güvenme diyerek. İyice güvensizleştiriyoruz birbirimizi.. Daha çok sorun çıkartıyoruz, kimsesizleşiyoruz, kendi dünyamıza kapanıyoruz böyle uzaklaşıyoruz.Soruna cevao verecek olursam ben şahsen erkek arkadaşıma güvenirim. Ve pişman olmadım daha

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• Tabiki.Babama güvenirim.Babacığım seni seviyorum :) ne kadar uzak olsanda benden sana sonsuz güveniyorum.

0|0
    0|0
  • Cinsiyet gözetmeksizin kimseye kolay kolay güvenmem.

Güveniyorum dediklerime de daima belli bir alan bırakırım. Illaki lazım olur.

0|0
    1|0
  • Babamim bana sürekli söylediği nasihati geldi aklıma " babamn dahi olsa hiç bir erkeğe guvenme " :)

0|0
    0|0
  • Hayatima ciddi olarak 2 kisi girdi ikiside pisman ettrmedi ama deli ettirdi. :( Deli olmak daha kotu bisi bence.

0|0
    0|0
  • insanlara güvenirim ama yine de mantıklı ve dikkatli olmak lazım tabii

0|0
    0|0
  • Ben guvendm ne yalan syliyem ama cok da pisman oldum guvendgme :)

0|0
    0|0
  • güvenmiyorm artık kolay kolay güveniceğmide sanmıyorum bu saatten snra

0|0
    0|0
    • neden ki ?

• uzun hikaye aldatılma falan geçmişte.. erkek yani artık dediğm tekşey bu şaşırmıyorm çevrmde olup bitenlere erkeklere aldatılmalara artık cevabım erkek işte diyip geçiyorm

• Hayir guvenmiyorum, evet bir kere oldum ve bir daha asla.

0|0
    0|0
  • bu devirde kendinden başkasına güvenme derim

0|0
    0|0
  • Asla güvenmedim ve beni hiç yanıltmadılar :)

0|0
    0|0
  • ben kimseye güvenmem ki

0|0
    0|0
  • bir zamanlar evet.

0|0
    0|0
  • kımseye guvenmıyorum

0|0
    0|0
  • babam banana bile güvenme der o derece yani :D

0|0
    0|0
  • bir kere güvendim pisliğin teki çıktı. birdaha asla!

0|0
    0|0
  • kimseye güvenmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bana güvenebilirsiniz desem kimse eminim bana inanmaz çünkü yaşamış oldukları şeylerden yedikleri darbelerden sonra onların içine benide aynı kefeye koyan mutlaka bayanlar olabilir kimseyide bana güvenin bana inanın diye bir gayret göstermem

0|0
    0|0
  • İki ayri kisi ayni piric ile pilav yapsa tadlari farkli olur..

Her erkekde ayni olamaz..

0|0
    0|0
  • her ıkı cınse de güvenmem güvenım sıfır inancım yok güvenmeye

0|0
    0|0
  • Ben kendime guvenmiyomki la bazi konularda :-):-):-)

0|0
    0|0
  • güvenmeyipte ne bok yiyecekler güvenmiyorum diyen yalan söyler hiç boşta kalmıyolar

0|0
    0|0
  • ben kendimi bildiğim için kız naapsın hacı :D

0|0
    0|0
  • Sadece erkek için geçerli bir durum değil bu

0|0
    0|0
  • HEPİNİZE GÜVENİYORUM..

0|0
    0|0
Yükleniyor...