Evlenmeden olmaz diyen kızlar evdemi kalıyor artık

evlenen kızlara bakıyorum erkeklerle sevgili olup rahat takılan tipler sevgilisiyle tatile gitme modası başlamış hangi kızı görsem sevgilisiyle tatile gidiyor rahat takılıyor istediği gibi yaşıyor sonrada sevgilisiyle evleniyor , ağır olan böyle yapmayan kızlarda evde kalıyor beğenmiyor erkekler böyle kızları yorumlarınızı alalım

0|0
820

En İyi Kız Görüşü

• yine de bizim değerimizi bilenlerde vardır

2|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Biz ölçüyü tutturamıyoruz :)

Bu şöyle birşeydir, rahat bir kız ile berabersen eğer her türlü şeyi yapabilirsin, cinsellik geçmese dahi rahat rahat heryere gidebilir, heryerde eğlenebilirsin, herşeyi yaşayabilirsin... Bir de bu rahatlıgın getirdiği olanak imkanı eklenince daha da bir teşvik ediyor

Evlenmeden olmaz diyen bir kız ise elbette bu denli rahat hareket edemez, sonuçta erkek nefsi der duramaz filan, belli sınırlarda hareket edelim der, işte bir kesim erkek tipi bunu kaldıramıyor, macera arıyor, tatil istiyor, eğlence istiyor, monotonluktan sıyrılmak istiyor, onunla beraber özgürce bişeyler yapmak istiyor ( sırf cinsellik değil aslında ama bu da katılıyor içine zaten işin b.k noktası burası ya, o güven verilemiyo ), ama işte karşılıklı sınırlar da olunca belli sınır içinde yaşıyosun herşeyii

Herşey bir kenara, olgun bir insan evlenincede bunları yapabileceğinin bilincinde olur.. Şayet direk çocuk da istemez bence, önce bir tadını çıkaralım hayatın der, gönlünüzce içinizi dökersiniz, sonrasında normal yaşantınıza dönersiniz, ara ara böyle kaçamaklar yapılır

fakat biz sadece perdeye bakıyoruz, ardına bakamıyoruz perdenin açılmasını bekleyemiyoruz, sabırsızız...

0|1
    0|0
  • Ben senin gördüğün bu ayrımı görmedim çevremde. O yüzden diyorum ki. Evlenmeden olmaz diyen kızlar popüler olmadığı için sana gözükmüyor bence. Sevgilisiyle tatile gidenlere gelince. Onlar da belki bizlerde özgür insanlarız kötü birşey değil bu. Herkesin yaşam tarzı var. Kimse evde kalmıyor ben evde kalan görmedim...

0|0
    0|0
  • Einstein de zamanındaki bilim kurulu tarafından alaya alınmıştı; ama bak şimdi adam nerede bilim tarihinde. Yani çoğunluğun yaptığı doğrudur diye bir şey yok. İnsanlarda sürü zihniyeti ağır bastığı için herkes birbirine baka baka kararıyor üzüm misali. Emin ol dışarıdan sana "evlenebilecek bir insan" gibi görünen o şahsiyetlerin çoğu, sadece "eğlenebilecek insan" olmakla kalıyorlar. Kendinden şaşma.

0|0
    0|0
  • İki tipin de alıcısı var. Okumuş, etmiş, ortam görmüş adamlar genelde daha açık fikirli oluyor ve senin tarif ettiğin gibi doya doya ilişkiler yaşayıp sonunda da o kızlardan biriyle evleniyorlar. Kafayı bekaretle bozmuş tipler de abazan takılıp senin gibi kızlarla görücü üsülü evleniyor. Davul dengi dengine çalıyor yani. Sıkıntı yok.

1|1
    0|0
  • Sen bunları nereden duyuyorsun ya da bunları sana kim söylüyor arkadaşım ...

Yok böyle bir şey . Yani her tip kız olduğu gibi erkek de vardır . Kimisi ağırbaşlı olanı sever kimisi daha hareketli olanı kimi kısa boyluyu kimimiz kilolu olandan hoşlanır .

Sorundaki ince detaya inersek dostum belli yıldan sonra artık bir şeyler yaşanmaya başlıyor.Bunlar olmadan evlenilmez diye bir şey yok . Görücü usulü ne işe yarıyor ...

0|0
    0|0
  • kimileri rahat olmak kimileri istemez.erkek ve kadın iinde geçerli bu. eğer beraber tatile gitmenin yanlış olduğunu düşünüyorsa bir kız , ozaman kendisi gibi düşünen bir erkeğin karşına çıkmasını bekliyebilir. zevkler renkler meselesi işte.

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmem ama güzel , alımlı , erkekleri etkilemeyi bilen kız ister evde olsun ister tatilde olsun ister düzgün ev kızı olsun ister her şeyi yapan sevgilisiyle gezen tozan olsun her türlü evde kalmaz

0|0
    0|0
  • Sevgilisiyle tatile giden kız anne ve babasına ayşelere,fatmalara gidiyorum diyordur.Sen o kızlardan olma onlar beş para etmez.

1|0
    0|1
  • öyle kızlarla işim olmaz.bu gun benle tatile gelen önceden kimlerle gitmiştir.evde kal evde kaldım de onun altında kalıyorum demekten iyidir.

1|0
    1|2
  • Evlenmeden olmaz diyen kızdan kaçma kaçıyorum açıkçası,ama sevgililerime benden adam olmaz ben evlenmeyi uzun süre daha düşünmüyorum derim ondan sonrası onun bileceği iş.

0|0
    1|0
  • orsplar çoğalırken i*nelerin çoğalmadığını mı düşünüyorsun . kadın milleti değişmişse erkeklerde değişmiştir.

0|0
    0|2
  • rahat adam rahat kızla takılsın, muhafazakar adam da muhafazakar kızla evlensin. sorun kalmaz böylece.

0|0
    0|0
  • Ağır olan kızları beğenen isteyen arayan erkekler çok, bence böyle düşünme. Zevk rahatlık bunlar bir anlık önemli olan bir ömürde bağlılık.

1|0
    0|0
  • öyle diyen kız olsun şu saniye nikahıma almazsam nolim :D

1|0
    0|0
  • Evet çünkü bu soruyu soranlar asla evlenmek istemez ahahah

0|0
    0|0
  • kim diyoki beğenmiyo diye bir geçerliliği yok bnce o lafın

0|0
    0|0
  • cogunlukla rahat sevıyoruz

0|0
    1|0
  • devir degisti bacim

0|0
    0|0
  • onu onlara sormak gerek :)

0|0
    0|0
  • seks olarak on numara evlenmek asla

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 2 kız grubuna da girmıyorum. fikrim de yok ,ben gittim.

0|0
    0|0
  • Biz ona mezhep genişliği diyoruz

2|1
    0|0
  • Her çeşit insan var.

0|0
    0|0
  • Sende yap o halde...

0|0
    0|0
  • evde kalmak?mal değiliz

0|0
    1|2
  • Erkek mi kalmadı, evde kalma durumu olmaz

0|0
    0|0
    • Yabancı kızlarla yapılan evliliklerde patlama var. Ortada kalan çok olacak. İlk işaretleri gelmeye başladı zaten. Birsürü otuzlu yaşlarda sap hatun görmeye başladım, eskiden parmakla gösterilirdi.

• kesinlikle var kalıcaksınız hepiniz evde :D

• Eğer evlenmeden olmaz diyen kızlar evde kalıyorsa yandım ben.

2|0
    0|0
Yükleniyor...