Bana akıl verin :( lütfen

arkadaşlar dünden beri iki kişi bana mesaj atıyolar ( sevgilim olduğunu bilmeyen ) whatsapptan ve faceten yazmışlar bende bunu ona anlattım o da bana dedi ki '' kıza bak elimizi attık kıymete bindi'' şok oldum çok ağırıma gitti . napmalıyım ne demeliyim ?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• anında çöpe atacaksın lafını bilmeyen adam müsveddelerini

1|0
    0|0
    • haklsın yorumun için teşekkür ederim

• evet kesinlikle... kendimi sevmediğim için oluyo çoğu zaten . ama bir yere kadar.

• hiç bir kız ya da erkek havlandırılacak kadar bulunmaz değildir. Mutlaka herkesin bir alternatifi vardır.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Gururun ne diyorsa onu yap. Gurursuz aşk olmaz. Karakterlidir o duygu. Karakterine yeni yakıştırıyorsan onu yap bence...

1|0
    0|0
  • iyi de senin faceni ya da whatsapmıdır nedir nerden öğrendiler sen onu soruştur..ayrıca faceden yazmışsa direk engellesene ,şikayet et sonra da...ne diye yazışıyorsun, anlatıyorsun!

0|0
    0|0
    • eski arkadaşlarm boş kaldıkları için yazmışlardı büyük ihtimal hiç cevap yazmadan söyledim böyle böyle diye.

• Seni yeterince sahiplenmiyor

Yeterince önemsemiyor

Sana güvenmiyor

Tutarsız ve patavatsız

Bence içinden geldiği gibi tepkini koymalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ohaaa :( direk ayrılma sebebi bence senii sevmiyor öyle diceğine kıskanması kızması lazımdı sevseydi yani.

bence bir kez daha düşün ona hayatında yer vermek için.

1|0
    0|0
  • pardonda? bir defol git de ne takıyosun elalmn çocklrnı defol gt de takma. englle numarsnı

1|0
    0|0
    • Bir laf pat diye anca bu kadar güzel söylenir . ;)

• elalemin çocuklarını taktığım falan yok lafı söyleyen erkek arkadaşım

• canım benim ozmn özür dlerm ama açıklayıcı yaz cocklr dyo anlaşlyo

• Ölü taklidi yap gider belki ayı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...