Yanlis anlamissamda odami bunu anlamadi

birisi vardi bole hergun konusurduk ama konusmalarimizi baskabiri okusa benim nasil onu sevdigimi anlardi aslinda oda umut verircesine konusurdu sanki hadi sole artik beni sevdini der gibi sonra bir gun bu erkek arkadasim yeni tanistik nasil diye sordu ogun sadece gulmustum simdi 3 yil gecti o geldi konusuyoruz ama neyapmaliyim seviyorm evet

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• sevdiğini söylersen gidecek

söylemezsen yine gidecek...

sana verebileceğim tek tavsiye kendine aşık etmenin yolunu öğrenmen olacak..bedenini ve sözlerine hükmetmeyi öğrenmelisin..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• birincisi kusura bakma yazdıklarından birşey anlaşılmıyor kendini ifade edemiyorsun bir kız bekler açılmasını erkeğin açılmazsa belli bir vakitten sonra vazgeçer ondan sıkılır beklemekten bazende seven insanın pohpohlaması hoşuna gider o kadar ama sen bayağı bekletmişsin demekki kızı

0|0
    0|0
    • sende kusura bakma birden heralde seni seviyorum diyemezdim ayrica bunu diyecegim gun bu olay yasandi

• yaklasik 1 ay tanism suresiyle hatta kisa bir zamandi

• hımm anladım ama kimisi senelerce duygularını söyleyemiyor o sebepten dedim demekki kız sana karşı bişey hissetmiyor

Erkekler Ne Diyor 1

• la bu kdar sürede nerdeydin arkadaşım ya niye açılamıyosunuz kızlara siz anlamıyorum

0|0
    0|0
    • 3 yil konustuk demiyorum bana bunu yaptiktan sonra 3 yil konuadik birden atlayazdm heralde seni seviyorum diye

Yükleniyor...