Kızlar teklif etmiyor acaba tipsizmiyim :((

Kızlar teklif etmez diyip durmayın bana sınıftaki sümüklü çocuğa bile teklif eden oldu ama bana bir hi bile demediler :((

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Demek ki o sümüklü çocukta gördükleri birşey varmış.Sende göremedikleri, fazla mı havalıyız ya da yakışıklı olup ben gitmem onlar bana gelsin,diye tavır mı yapıyorsunuz? Eğer bunu kızlar hissederse elbette yanınıza gelmezler.Unutmayın, ego ve kibir insanın en büyük düşmanıdır.

0|0
    0|0
  • Niye kızlardan bekliyosun ki sen teklif et:) Ben bir kız olarak erkekten beklerim mesela

0|0
    0|0
  • Kizlar teklif etmez. Sen edeceksin. Ezik misin nesin?

0|0
    0|1
    • Ne çocuğa ezik diyon onurunu kırıyon lan kendini sen bir bok mu zannediyon

• Bence kiz dedigin teklif etmemeli. Erkekler cesurdur, gucludur, her seyi onlar daha iyi kaldirabilir. Ama biz kizlarin teklifi kabul edilmese haftalarca mutsuz oluruz, uzuluruz, tipsiz oldugumuzu dusunuruz. Ama erkekler boyle degil iste. Erkeklerin daha guclu ve cesur oldugunu dusundugum icin boyle diyorum. Yanlis algiliyorsunuz.

• Erkeğin gücüne gitmezmi yanı he canım erkek çok güçlü insan değil sanki duyguları yok değilmi :/

• adama bk kızlardan teklıf beklyo ego tavan :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Demekki sende kizlarin ilgisini ceken herhangi bir ozellik yok.

0|0
    0|0
  • şimdi yalan söylemiyim banada 3 kere teklif gelmişti :O

0|0
    0|0
  • Kızları anlayamassın boşuna zamanını onlar için harcama ben pişmanım harcadığım zamana onlar için :/

0|0
    0|0
  • Link at ona göre yorum yapalım

0|0
    0|0
  • üzülme buradan biri teklif eder.seninde teklif edenin olur ve sende mutlu olursun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...