Aseksüellik yenilebilir mi ?

Ergenliğimde lisede üniversitede şimdiye kadar kimden hoşlandı isem gittim söyledim ve hayır cevabını aldım. Ağzıyla hayır deyip de sanki davranışlarıyla evet diyenler vardı. Ancak ağızdan çıkan hayır olduğu için hep ben davranışları yanlış yorumlamışım diye düşündüm. Ve zaman içinde böyle bir arayıştan yavaş yavaş vazgeçtim. Yani artık çok güzel bir kız da görsem "Aaa kız güzelmiş" demekten öteye gidemiyorum .İçimde birşeyler kıpırdamıyor. Bana bakanlar oluyor bazen öylece geçip gidiyorum . Hayallerim hep yalnızlığım üzerine .. Özellikle bugünkü gibi pazarları evli çiftleri ya da sevgilileri birbirlerine bakarken görüyorum, sonra da kendimi garip hissediyorum... Acaba bir yerlerde yanlışlık mı var diye... Sonra unutuyorum... Bir de toplum baskısı... Artık evlenmiyor musun dercesine ... Evde oturdum kısmetimi bekliyorum diye takılıyorum geçiştiriyorum. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim ?

Kursa yazıl, spora git vb. şeyler söylemeyin. Hepsini denedim. Hiç bir işe de yaramadı.

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Annen bir kız bulabilir. Kızların hepsi de güzellik abidesi değil.

0|0
    0|0
    • Diyelim ki buldu ... Sonucu değiştirecek mi ?

• seninle konuşmayı kabul eden biri olduğunda içinde kıpırtı olabilir.

• Olmuyor.. Yüzlerce kişi ile konuştum şimdiye kadar ... Mesele konuşmayı kabul etmemesi değil ki ... Çok kişi ile konuştum ancak konuşurken konuştuğum kişinin cinsiyeti ile ilgilenmiyorum. Bir erkekle nasıl konuşursam bir kız ile de aynı şekilde konuşurum...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Yokluktan dolayı tercih değiştirir gibi olmuş. Aslında içinde yokken kendince tepki vermeye başlamışsın

0|0
    0|0
    • Evet tepkiliyim. Çünkü bu yaşıma geldim hala aklından geçeni pat diye söylebilecek cesarete sahip birisine rastlamadım. Aklından geçenlerle ağzından çıkanlar hep farklı.. Ben beni beğenmediyse mesela , seni beğenmedim demesini beklerim. Ya da tam tersini .. Bu kadar açık olmasını...

• kızlar emrivakiyi sever bzen. Bir kaç barzoliye patlatma kendi tercihini.

• 26 denemeden 26 sı da böyle olunca...

Tabii hiçbirine emrivaki yapmadım. Ben Hür irade den yanayım...

• şu aralar abazanlığımı yenmekle meşgulüm.

0|0
    0|0
    • haha benim ki senden sonraki evre o zaman...

• yahu git seviş deli misin yok şunun kıçı büyük yok bunun burnu uzun takılma böle şelere.

• Ohoooo ... ben ne diyorum sen nediyorsun

eklesene beni...

• yenilmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Her seferde hayır cevabı aldıysan ortada seninle ilgili bir soru işareti var. Karşı cinsin ilgisini çekememe nedenini irdelemen lazım. Bunu biz bilemeyiz. Sürekli reddedildiğin için duygularını bastırma yoluna girmişsin sanki, aseksüellik de bu "başarısızlık"tan doğmuş. Aseksüellik de bir tür depresyon bence, ego kendisini korumaya alıyor, karşı cinsle asla başarılı ilişki kuramayacağını düşünüyor falan. Ben böyle düşünüyorum, bunun çözümü ikinci cümlede bence. Nedenleri irdelemelisin

0|0
    0|0
  • Şu an baya açım herhalde yenilebilir :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...