Alışkanlık olarak devam etmeye mahkum mu?

Aşık olduğum adamın ne yazık ki bir ilişkisi var.kız arkadaşı henüz öğrenci.biz iş nedeniyle tanışıyoruz.stresli bir işimiz var.ben sürekli gülümseyen tatlı dilli biriyim.pek çok arkadaşım benimle konuşmanın kendisine iyi geldiğini söyler. o da aynısını söylüyor.müşteriye bir şey izah edilecekse sen tatlı dilinle halledersin der.çok bunaldığında soluğu benim yanımda alır.çok yoruldum bugün deyip hemen kahve içmeyi teklif eder.tabi işyeri sınırları içinde.dışarı hiç davet etmedi.sohbetimin onu rahatlattığının farkındayım.morali bozukken gülümseyip bir şeyler anlatıyorum.o da rahatlayıp gülümsüyor.gözlerimin içine bakarak dinliyor.şirin olduğumu söylüyor.sonra işine dönüyor.bu her gün 2 saatlik dilimlerle tekrarlanıyor.alışkanlık mı oldu onun için?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Anlattigina gore oyle gozukuyo

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• seni sadece arkadas olarak goruyor ve seninle arkadas olmayi seviyor.yanlis dusunme

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ona iyi geliyosundur, birlikte daha çok vakit geçirirseniz sana karşı bişey hisseder bence

0|0
    0|0
  • sevgilisi varmış işte boşver bence. nişanlıdan evliden ciddi ilişkisi olandan uzak durulur arkadaş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...