Sizce onu ikna edebilir miyim?

18 yaşındayım yaklaşık 2 3 ay önce bizim siteden bir çocukla çıktım ve bu çcocukla aramızda özel şeyler de geçti, ama çocuk beni kullanıp sonra da bıraktı, belki geri dönecekti ama annem çocukla yaşadıklarımızı öğrenince çocukla konuşup kızımdan uzak dur dedi, şimdi nerdeyse 1 aydan beri konuşmuyoruz ama ben o çocuğa aşık oldum onu çooook seviyorum ve bu önümüzdeki yaz tekrar çıkalım istiyorum zaten aynı sitedeyiz rahatlıkla buluşabiliriz.Ama onu ikna edebileceğimi sanmıyorum bu yüzden ona şantaj yapmayı düşünüyorum. Bu çocuğun babasının adam öldürüp yıllarca hapis yattığını öğrendim ve çocuğa bununla şantaj yapıcam. Maddi birşey istemiyorum sadece arada sırada benimle her zamanki yerimizde buluşsun ve her zaman yaptıgımız şeyi yapalım bunu istiyorum, çünkü onu çok özlüyorum. Zaten çok güzel bir kızım yani o beni öyle görüyor zaten, fiziğimi falan çok beğenir kendisi bu yüzden ikna olacağını düşünüyorum

Sizce şantaj yaparak onu ikna edebilir miyim yoksa ikna olması için başka bir yol mu deneyeyim lütfen fikir verin arkadaşlar.

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• Sen çok pempe dizi izliyorsun galiba şantajla aşk olurmu kızım? işi dahada yokuşa sürersin... Seviyorsan insan gibi al karşına konuş, özlediğini tekrar birlikte olmak istediğini söyle, eğer seviyorsa kabul eder etmezse de zorlama azıcık gururlu ol kendini ağırdan sat.

0|0
    0|0
    • Beni sevmiyor bunu önceden de söylemişti, benimle sadece güzelliğim için benimle sevişmek için çıkmış

• o halde neden zorluyorsun? bu senin yaptığın aşktan öte bencillik.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• şantaj asla yapma başın ağrır hem siz hem aileleriniz zarar görür seviyosa seni saten geri döner konuş onunla çok sevdiğini söle mesala özlediğini söle ama asla şantaj yapma

1|0
    0|0
  • kanepenin üzerine çık kafa üstü atla, ölmezsen bir daha atla. nolurr yalvarırım yap bunu

3|0
    0|0
  • Şantaj yapmak ne ya ? Pskopat mısın sen ? Çocuk senden soğur be soğur

1|0
    0|0
  • Santaj iyi bisey degil sende zarar gorursun yapma sakin

0|0
    0|0
  • Sen kağıt mendil olup kullanılmaya alışmısın Allah akıl fikr versin sana

0|0
    0|0
    • Ne bu şimdi ya ben sizden yardım istiyorum eleştiri değil. Hem sevdiğim aşık olduğum erkeğe kendimi sunmam suç mu?

• Evet suç. Kocan mı ki sunuyorsn kendini

• geç erkekğe şantaj yaparak kendi aşalarsın dahada en iyisi bana gel :P

0|0
    0|0
  • neyin kafasını yaşıyon sen :D

0|0
    0|0
  • kız şantajcı çıktı beyler dağalım :P

0|0
    0|0
  • ne içiyorsan azalt biraz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ne şantajı ya.. Saçmalama lütfen. 18 yaşındasın büyüdün artık saçma sapan iş yapma. Madem çok özlüyorsun git bunu ona söyle. Şantaj yaparsan hiç hoş olmaz bence

0|0
    0|0
    • Söylesem de kabul etmez o kadar olay oldu annem kızımdan uzak dur dedi ona

• Aslında o da benimle sevişmeyi ister ama annemden korkuyor işte annem onu tehdit etti kızımdsn uzak duracaksın diye

• siz onunla daha önceden seviştiniz mi?

• oha lan film fazlamı izlıyosun sn

0|0
    0|0
  • hahahahahahahahhaah akşam akşam kahkaha attım...

0|0
    0|0
    • Kahkaha atmanız güzel ama bir de yorum yapsanız süper olacak...

• Anlattiklarin okadar sacma geliyor ki sacma bir film kahramani gibi ya da 18 yasinda ama 12 yasinda ki simarik bir cocugun akli gibi dusunuyorsun. Agir otur batman gel, kendini agirdan sat, gururunu yasa hafifligini degil... Annen seni dusunmus ve korumak istemis, seni kötu yoldan kurtarmak istemis, sen neden her seyi daha da cikmaza itiyorsun... En önemlisi de annen kizdi diye cocuk senden vazgectiyse o cocuk ya buyuklere cok saygili biri ya da zaten seni iplemiyormus haberin olsun.

0|0
    0|0
    • Ya da bie diğer yol çocuğu tahrik etmek belki o zaman geri döner

• Bak canim, yukarida yazdigin sorunu ve dsana cevap yazan diger arkadaslarin yorumlarini tekrar oku... Cok farkli bir boyutdan yaklasiyorsun, gercekten seviyorsan zaten böyle tehtid vs isleri ile ugrasmazsin ki cocuk da seni gercekten sevseydi aranizda ciddi birsey olmadan seninle öylece sevismezdi. Kendine, ailene, gururuna, namusuna, saygin olsun, kendini kucultme sakin. Seviyorsun anladim, her seyi göze alirim diyorsun anladim ama seninle evlenmiyecek ki, ailende kabul etmezse seni naparsin?

• Eğer bana geri dönerse bu sefer ailemin haberi olmayacak çok gizlice buluşucaz ben onu çok seviyorum beni kullanması umrumda bile değil yeter ki yanımda olsun ona sarılayım onun kokusunu icime çekeyim gerisi önemli değil ben kendimi sunarım ona önemli değil beni sevmemesi benim sevgim ikimize de yeter

• manyak mısın kızım sen böyle şey mi olur seninle bişiler yapsın diye şantaj nedir ya kendine gel adam ol akıllı ol ! bu şekilde özel olduğunu mu sanıyorsun beş para etmez sürtüğün teki olursun eğer böyle bir mallık yaparsan ... aklını başna topla böyle boş işlerle uğraşma başka şekilde elde etmeye çalış olmuyosada bırak çocuğun peşini

0|0
    0|0
Yükleniyor...