Allah aşkına felipe melloyu hatalı bulan varmı.?

Ya arkadaş göz var nizam var hereket sarı kart bile değil ki adam ilk topa müdahale ediyor ayağa bile girmiyiyor ki hareket diyelim kırmızı kart kesinlikle değilde diyelim öyle taraftar hayvan gibi sahaya dalıyor ortalığı yakıp yıkıyor bunun suçlusu mellomu bir kanalları açın nekadar kanal varsa mello hatalı diyor el insaf ya yeminle söylüyorum bu adam hatalı olsa ben burada savunmazdım sizin konuya bakış açınız nedir?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Meloyla alakalı değildi saha olayları. İyi bakın görüntülere

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Meloyu gelipte savunamam. Umarim bir on mac ceza alirda galatasarayin basarisi devam eder.

Besiktasin bahanesi Melo oldu fakat seyrici bu olaydan once zaten birbirine girmeye baslamisti. Besiktas iki uc takimi yendi diye kendisini biranda dunya stari sandi. Besiktas galatasaraya rakip degil bunu bugunde anladik.

0|0
    0|1
  • 5 yıldızını al

0|1
    0|0
  • aynen senin gibi düşünoyurm tamm faul var ama kartlık bişey yok futbol hani erkek oyunuydu hemen ağlamayın:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya bilader kırmızı kart olayı değil, melo çıakrken yaptığı hareket

neden tahrik ediyorsun amacın ne?

melo şimdi vicdanı rahat mıdır bu olayları sebebiyet verdiği iiçin?

80 bin kişi gelmiş oraya o hareketi niye yaparsın

melonun bu 1 değil 2 değil 2 değik

0|0
    0|0
    • ne harakat yaptı ben maçı izledim ne yaptı adam faul yapınca herkes içeri daldı olay bu mellonun yaptığı hangi harekete daldı seyirci

• formasını gösterdi diyemi indiler bunumu diyosun söyle bakım:)?

• orda bir kaç kişi atlardı sonra maç devam edebilirdi ama melo yangına körükle gitti

• mellonun cezasını hakem verdi bence kırmızı değildi hatta ama ortada bir hayvanlık var kendimizi dünyaya rezil ettik

0|1
    0|0
Yükleniyor...