Öküz ve trenin aşkı misali bir aşk hikayesinin sonu ne olur ?

Arkadaşlar merhaba :D Bir çocuk var tanışmıyoruz aynı yaştayız. Karşılaştığımız ilk günden beri bana ilgisi olduğunu hissediyorum bir yere gidince geliyor yakın olmaya çalışıyor, sık sık göz göze geliyoruz. Yanındaki arkadaşı filan da bakıyor ya mesela bir yerde oturuyorz önümden geçiyor köşeden filan dönmeden önce bakacak mıyım diye bakıyor.. Önümde yürüyorsa 2 adımda bir dönüp bakıyor gözümün içine. Ben de hoşlanmış gibiydim başta ama sıkıldım ya böyle. Bir gel merhaba de tanışalım sonra belki iyi anlaşırız dimi. Ama yok anca bakıyor ya ne olacak böyle. Hayır madem konuşmayacaksın ne bakıyorsun :D Ne olacak böyle ne yapayım
Güncellemeler:
Sınıflar değişecek yakında bir daha karşılaşmayabiliriz ne yapmalıyım
Herkese teşekkür ederim fikirleri için :)

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• sen konuşsan ne olur bir kerede bu kızların şu huyuna çok deli oluyım :D

1|0
    0|0
    • ya ama çocuğu tanımıyorum ki. nasıl biridir hiç fikrim yok adını bile bilmiyorum.. ne tepki verir bilmiyorum. tanısam hoşlanmasam böyle böyle sen gelmiştin filan diyecek

• yok bişey olmaz sen dediğim gibi kısa kısa gülümse kaçır gözlerini :)

• tamam teşekkür ederim yorum için :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Açılamıyordur belki ve ilk adımı senden bekliyordur olamazmı. Bir adımda sen at bakalım ne olacak.

1|0
    0|0
    • ya ama hoşlanmıyor da olabilir çok tehlikeli bir durum benim için :D ben adım attım aslında o bakınca bende baktım birkaç kere :))

• tahminen eyleme geçecek cesreti yok .Cesarete geçirecek bir eylemde bulun.Baktınki olmuyor dehle gitsin.

• :)

• Öyle bakmaya devam ederse treni kaciracak. Ve bunu huy edinecek olursa başka trenleride kacirir.

1|0
    0|0
    • evet işte onu diyorum kaçıcam az kaldı :D ne yapayım görmezden mi geleyim

• Senin soruna cevap bulunduguna göre bana müsade. Yeni soruların olursa ben buralardayım. Şimdi diğer sorulara bakayım.

• tamam teşekkürler :)

• Tren gider öküz kalır...

1|0
    0|0
    • öyle olacak galiba :(

• Bi şey kaybetmezsn be...:)

• neyse artık zaman ne getirirse

• Cesareti yoktur Belkim

1|0
    0|0
  • git konuş terslemenden korkuyor.

1|0
    0|0
    • ben neden konuşayım tanımıyorum bile çocuğu :D adını bilmiyorum daha bir merhaba dese belki o da yok

• sen bana çocuğu gönder hafta sonra ondan bir şahaser yaratayım sende mutlu ol bende şu çocuğu baş göz ettiğime sevineyim :)) sanal çöp çatan da olduk iyimi :) bu gün mutluyum o çocukta mutlu olsun garibim ya :)

• :D

• belkide rededilmekten korkuyordur

1|0
    0|0
    • ya hemen gelip çıkma teklifi etmez herhalde

Kızlar Ne Diyor 3

• ya o öküz olmaktan vazgeçmeli ya sen trenlikden terfi etmelisin canım benm başka çıkarınız yok :))

1|0
    0|0
  • aynı senın gıbı bı cocuk vardı benımde. devamlı bakısıyoduk. hatta bu nekı cocuk bıde bana yaklasmaya calıstı kantınde falan her neyse bende bu durumdan cesaret alıp cocuga hoslandığımı hıssettırdım . cocuk anlamıs ama yınede gelmedı hatta baskasına yazdı. yanı sunu demek ıstıyorum bakıslardan hıc bır anlam cıkarma...tecrubeyle sabit.

1|0
    0|0
    • aynen benim de başıma geldi buna benzer o yüzden ilk adımı atmak istemiyorum. ilk adımı atınca kolay lokma gibi oluyoruz herhalde :/ bakalım neler göreceğiz daha :D

• belkide . ne oldugunu hala çözemedim yani .

• bu ne kadardir devam ediyo peki?

1|0
    0|0
    • 3-4 hafta oldu 2 hafta hızlandırma vardı son 2 haftadır da hafta sonları

• hmmm o zmn hizlandir sureci

• nasıl yapacağımı bilsem :D neyse artık

Yükleniyor...