Selam bügun ölmek istyrumm :(

merhaba gençlik sevgilimle ilişkiye fakat sevglim hamile kalmış ve bana bügun syledi benim bügün haber verdii evli falan değiliz nişanlıda değiliz ben çocuğu istemyom o istiyoo napmam gerekyo aşkımızın meyvesi olarak gör diyoo sizce ne yapmalıyım ?

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• delikanlı ol aılenle gerçeklerı konus ve evlen yalnız kız nasıl kaşar tıplımı guvenıyormusun ? guvenmıyorsan böle herkesle yatcak bı tıpı varsa asla sahıp cıkma ama namusluysa guvenıyosan ınanıyorsan delıkanlı gıbı kadınına sahıp cık !

0|0
    1|0
    • biraz o tiplerden evet ama bana seni çok seviyorum sadce çocuk doğsun bakmda diyo ama doğsun senden olsun istyrum diyo bana

• valla kardeşim bir baktrım dna testnee ama inşallah herşey ters çıkR bnden değildr çocuk ya saol kardeşim

• bence bır an önce kurtul kardes :S allah kahretmesın ya dıkkat edın su kasarlara evlenemden ılıskıye gırmek ıstıyosanız yer bellı adamın asabını bozmayın allah yardımcın olsun cok pıs kullanmıs senı kardesım :(

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• kalk namaz kıl ve Allahtan yardım iste hayırlısını iste kızı al hastanye götür olaydan emin ol sahip çık hata yapmısın sncta

0|0
    0|0
  • ohhh ne iyi onu zevkine varmadan düşüneydin... evlen napacan kıza yazık değilmi :(

0|0
    0|0
  • Kardeş korunma diye bişey var biliyosun demi ne önlem almadan geçiriyon? saflık mı var olma ihtimali düşük mü diye düşündün nedendir bu olay

0|0
    0|0
  • zevkine varırken iyiydi zaten evlen kızla

0|0
    0|0
  • sevişirken bize mi sordunda şimdi cevap bekliyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Öncelikle insan eşinden başkasını hamile bırakamaz. Buarada siz hangi devirde yaşıyorsunuz dogum kontrol yöntemlerinden haberiniz yok galiba,madem çocuk istemiyordun anlamadım gitti...

0|0
    0|0
  • aldırma o çocugu aşkınızn meyvesi saçmalıklarını bırak ve çocuguna sahip çık bir can yatıyo o kızın karnında öldürmeyin onu

0|0
    0|0
  • bir yandan güzel biliyomusun çünkü cocuk var sa ortada sana karşı daha baglı kalıyor ama sen istemi yosun bence sen seviyosan okızı evlen ne derdin ne de sorunun olsun derimm keşke benim öyle olsaaa

0|0
    0|0
  • Hayatının geri kalanını delikanlıca yaşa ve kıza ve çocuğa sahip çık

1|0
    0|0
  • poku yedin :)

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun ne diyim

1|0
    0|0
Yükleniyor...