Ama dalga geçmek yok..

kendini çok beğenmek kötü birşeymi.mesela ayna karşısına geçip ay nasıl güzelim maşşalh dedğinz olur mu .yoksa yalnızmıym bu konuda

0|0
514

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Bende tam tersi bir durum, kendimi hiç beğenmem mesela..

Fakat arkadaşlarım oğlum sen yakışıklılığını görmüyorsun derler.

Hayır.

Gerçeği duymak istermisiniz ?

Profil resminize göre ve atılan cevaplara karşı sizin yorumlarınızı değerlendirecek olursam kendini çok beğenmiş bulunmaz hint kumaşı, kibirli..

Bana fikrimi soran olmadı sorunuza göre değerlendirdim... Sadece ön yargıda olabilir.

Kesinlikle burada yanlız değilsinz böyle çok kişiyi tanıyorum.

0|0
    0|0
    • birincisi bu fotografımı yenı attım bu soruyu sordugumda profılde foto yoktu .ikincisi sana gercektn fikrini soran olmadı

• güzelsen tabıkı kendını begenmek ıyıdır maşallah dersin ama bakımlı olursun bayansan makyaj yapınca bakarsın daha cok begenırsın felan dalga gecılmez tabıkı

0|0
    0|0
  • Derim tabi .. burun yapım ve kafa tası yapım çok iyi diyorum .. Kilo verirsem bir çok kızı elde edebilirm diyorum.. Yanlış anlama ama öyle sapıkca niyetim yok :D Sadece kendimi beyeniyorum :)

0|0
    0|0
  • Aynada beğen de Ortamda bu kadar belli edip söyleme yoksa çevrende kimse kalmaz :))

0|0
    0|0
    • o profil fotosu ne öle

• anlatana değil anlamayana bakmam lazım hiç bir kadınmı anlatamıyor :)

• Anlamayan anlatamayanı anlamıyorsa kabahat anlatamayanındır. Özeleştirini bu konuda yapman lazım.Bayan olduğun için kadınlık duygularınla değil mantığınla hareket et bence :))

Hiç mi kadınlar anlatamıyor dersen bende hiç mi erkekler anlamıyor derim ve bu kısır döngü devam eder.

• ben bile beğenirken saçmalıyorum bazen o derece :P az kaldı 2-3 ay daha bekliyorum sonra tutamazlar beni :P

0|0
    0|0
  • yok yok her insanda wardır sen kadar çok olmasada belki...insan kendini beğenmese zaten mutlu yaşayamaz...

0|0
    0|0
  • aynaya hiç bakmadığım günler bile oluyo :) düşündümde bu soruya bakınca

0|0
    0|0
  • Evet ayna karşısında derim ama kesinlikle dışarda bumu yansitmam :)

0|0
    0|0
  • ben aynanın karşısına geçince kız olsam kendime verirdim diyorum o kadar mükemmelim..

0|1
    0|0
  • "dalga geçmek yok" olayı bitirdi bende bunun için gelmiştim.

0|0
    0|0
    • hahahahaah

• teşekkürler:)

• ben teşekkür ederim iyi geceler iyi eğlenceler

• İnsanlara karşı kendini beğenmişlik aman taslamada böle ol :)

0|0
    0|0
  • ne mutlu sana...

0|0
    0|0
  • daha demek nasip olmadı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben bunu her zaman diyorum ama şaka yaparak :) ve bunu diyince herkes şakadan anlamıyor ve gerçekten söyledigimi sanıyor.Bazi insanlar sakadan anlamıyor.İnsan kendine gülebilmeli.Kendiyle şaka ve alay etmeli.

0|0
    0|0
  • bn genelde derim mutlu hissettirir bnce kotu bsy dgl

0|0
    0|0
  • Omzumu öptüğüm bile oluyor.

0|0
    0|0
  • Çok güzel oldum lan bugün dediğim olmuştur.

0|0
    0|0
  • Nasıl birisin tarif et ya da resim atda biz karar verelim

0|0
    0|0
Yükleniyor...