Bu hep böyle mi gidecek?

23 yaşındayım.ünide okuyorum 2 yıl sonra bitecek okul.sorunum ise hiçbir erkek beni farketmiyor.etrafımda gayet havalı kızlar var.parası da olan kızlar.hep onlar ilgi görüyor.tabi bir kesimde de kapalı kızlara ilgi gösteriyor.hatta sevdiğim çocuk gitti kapalı bir kızı tercih etti hem de bana baya ümit vermişken.gururum çok kırıldı.hiç sevgilim olmadı bu yaşa kadar.sevgili bulmak için ortamlara girebilirdim ama yapmadım.benim istediğim beni bu sade gösterişsiz halimle sıradan hayatımla farkedip sevebilecek biri.ve çirkinmisin demeyin lütfen gerçekten güzelim sadece süsüm yok dediğim gibi.çevremdekiler güzellik ve havalı olmayı karıştırıyorlar diye düşünüyorum.ama problem oluyor bu konu artık bende.kendimi değersiz hissetmeye başladım.hiç ummadığım bir anda biri beni farketsin ve gerçekten sevsin diye bekliyorum .sizce yanlış mı düşünüyorum...olma ihtimali var mı(tekrar sorduğum için özür dilerim.çünkü daha ciddi ve dalga geçilmeyen yorumları merak ediyorum)

0|0
822

En İyi Erkek Görüşü

• bak ıste bende dıyorum kıza bak makyaj yapma suslenme sade halın daha guzel dıyorum oda dıyor cok cırkınım böle ya dıyo ya yemın edıyorum cok mukemmelsın dıyorum ya bana kızlar sade cooook guzel gelıyo makyajsız havalı yanlıs anlama senle tanısalım demıyorum sadece ben kendı görusumu anlatıyorum ıste bende tam bu senın anlattıgın bı kız tarıf edıyorum yanlıs anlama bak benle tanıs veya tanısalım demıyorum sadece aradıgım kızı tarıf edıyorsun...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Sırf bir birliktelik yaşayacaksın diye kendin olmaktan vazgeçme. Topluma uyum sağlayabilmek için her bireyin bir parça değişmesi gerekir ama kendi özlerinden vazgeçmeyenler daha çok kazanır aslında. Yoksa sirk maymunu gibi şekilden şekilde girersen, tercih edilen sen değil de o şeklin olur. Nasrettin Hoca'nın "Ye kürküm ye" demesi gibi. Bu haline devam et. Yarın, öbür gün iş hayatına atılınca insanlar daha bir farkına varacaklar senin. ;)

1|0
    0|0
  • erkekler için ne yazık ki iki türlü hatyunlar vardır ve bunu kızlarda bilir. Eğlenilecek ve evlenilecek kızlardır. O ortamlarda genelde kızlarda , erkeklerde eğlenmeye odaklıdır ve bu yüzden 2.ci planda kalıyorsun. Bence bunu kafana takma , zamanla bu yaşam tarzının karşılığını mutlu bir evlilikle alacaksın.

0|1
    0|0
  • güzel olman hiçbirşey ifade etmez. sadece güzellik anlamsızdır. etrafındaki insanlara bir şans vermelisin.

1|0
    0|0
    • onlar benden bir şans istemiyor ki

• hımm bu nokta biraz sorunlu gibi. eğer yanılmıyorsam mutlaka seninle ilgilenen birileri vardır fakat senin soğuk tavırlarından çekiniyor olabilirler.

• aşk insanın karşısına ne zaman çıkar bilemezssin..
    acele etme böyle konularda, demek ki kıymetini farkedecek insanlar tanımamışsın henüz, bir de dostane tavsiye, ilk teklif edene balıkıklama atlama..

0|0
    0|0
  • tabikide seni farkeden birileri vardır illaki ama sorun sende diye tahmın ediyorum kendi çıtanın ustunde birilerine bakarsan boyle beni kimse sevmiyor diye aglarsın malesef

1|0
    0|0
  • Olabilir kafanı takma böyle kadınlara biraz giyim tarzynı değitiri az biraz makyaj hem unutma ç,irkin kadın yoktur biraz bakımla her kesi peşine takabilirsin inan

0|0
    0|0
  • bakımlı ol ilk görüşte kimse karakterini anlayamaz onun için görüntü çok önemlidir güzel değilsin belki ama o da önemli değil bakım yapınca güzelde olabilirsin bakımlı kız her zaman bir adım öndedir

0|0
    0|0
    • güzel olmadığımı nerden biliyrsun

• iyi maşallah diyim o zaman :) sorun etme bir erkek arkadaşın olmak zorunda değil umarım gün gelir en iyisini bulursun ama düşünceni anladım beğendim seni gerçekten sen olduğun için seven birini arıyosun

• evet kesinlikle öyle

• Boş ver yaa yaşın daha çok genç zamanı gelmemiş demek ki, hem olacaksa evleneceğin kişi olsun istemezmisin?

0|0
    0|0
  • bence sabretmeli sin bir gün cıkar bence karşınaa ister güzel ol ya da olma birgün cıkar karışınaa bir erkek

0|0
    0|0
  • soruyu okumadım ama içimden gelerek söylüyorum bence yanlış düşünüyosun :)

0|0
    0|0
  • olur olur. takma böyle şeyleri. akıllı bir kıza benziyorsun. değerini bilen biri çıkar umarım.

0|0
    0|0
  • bunu daha önce sormuştun sen hergünün aynımı geçiyor senin...bu bunalım dejavusuylamı..

0|0
    0|0
    • parantez içinde yazdım zaten daha önce sorduğumu tam okumadın sanırım

• yoo okudum sadece hep aynı bunalımı yaşamanı sordum bende...

• hayattta herşey mümkün dediğin kadar güzelsn karşıma çıkmış olsaydın belki sana aşık olurdum :)

0|0
    0|0
  • Allahtan hayırlısını dile. her şeyde bir hâyır vardır

0|0
    0|0
  • güzel bir kız mutlaka farkedilir...erkekler ilgi göstermiyorsa itici birisin..

0|0
    0|0
  • o zaman farkettir kendini..ve kadının bakımlı olması erkegi herzaman cezbeder..

0|0
    0|0
  • İyi birisin sen.

0|0
    0|0
  • Burdan bir dene şansını

0|0
    0|0
  • olabilir yani

0|0
    0|0
  • okulu bıtır benı ıstemeye gelın)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 8

• olacaksa gelir seni bulur zaten. dert etme: Su soz tam yerinde bence.

Kısmet etmiş ise Mevla; el getirir, yel getirir, sel getirir

. Kısmet etmez ise Mevla; el götürür, yel götürür, sel götürür

yani Bekle sen sana kismet olacak olan insan cikacak karsina, demekk buaralar cikmiyorsa demekki hayat seni gercek kisiyi beklettiginden :)

0|0
    0|0
  • gercek ask zaten senı sen oldugun ıcın seven ınsanla olur... dıgerlerı heves olur.. etrafndakı kız erkek sevgılıler evlencekler mı sence.. bılemezsn kı.. sayet havalı kızlardan hoslanan bırı ıle sen anlasamazsn zaten... sennle anlasacak kısı senı gercekten seven ınsandr.. sevdgı ıcın ya da ıyı anlasacagı ıcın sever...akısına bırak ...

0|0
    0|0
  • Kaderin seni elbet bulur takılma böyle şeylere. Erkekler seni farketsin diye de sakın kendinden ödün verme, neysen olmaya devam et.

1|0
    0|0
  • Doğallık herzaman iyidir canm üzme kenedeni elbet biri çıkacaktır hemde en helalinden :) emin ol sadece zaman ve sabır..

0|0
    0|0
  • okurken kendimi gördüm diyebilirim illa biri bulunur diye düşünüyorum çok üzüldüm cidden ya :S gururun kırıldı o his anlatılmaz ya :S

0|0
    0|0
  • onların yarısından çoğu üniversite bitince zaten ayrılcak.kaybettığın hiçbişey yok bence.

0|1
    0|0
  • güzelim maalesef erkekler kızların havasına çok çabuk aldanıyor havalı ve popüler kızları güzel zannediyorlar.Bence hiç dert etme böyle şeyleri.Elbette eminim sevmek sevilmek istiyorsun ama hiçbirşey için plan yapmamanı beklenti içinde olmamanı tavsiye ederim.Böyle şeyler plansız hesapsız olur .Eğer birini bulsan bile mutlu olacağının da garantisi yok.Başka biriyle mutsuz olmaktansa tek başına mutsuz ol daha iyi inan ! Bu tarz durumlar için çok beklenti içinde olma .Kendin gibi ol seni seven öyle sevsin.Eminim bulursun

0|0
    0|0
  • peki iletisimin nasıl sosyal ortamfdaki insanlarla ?

0|0
    0|0
    • tanıdığım insnlara karşı iyiyim güleryüzlüyüm.dışardan soğuk göründüğümü düşünmüyorum.

Yükleniyor...