Cool erkekler hoşlandığını nasıl belli eder?

Bana kalsa cool erkekler kimseyi beğenmez aşık olamaz :) Okulda öyle bir çocuk var.Acayip kasıntı.Nasıl bu kadar soğuk ola bilir insan anlamıyorum.Ama geçenlerde arkadaşım o çocuğun benden hoşlandığını söylemişti.Nerden biliyosun diye soruncada ben anlarım falan dedi.Ama ben onun bana baktığını hiç görmedim.Kafam karıştı iyice.Sizce cool erkekler hoşlandığını nasıl belli eder?

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• Çok soğuksa asosyal olduğu için öyledir. Git biraz konuş. Kızarıyorsa senindir, kızarmıyorsa hiç senin olmamıştır. :D Gözlerini filan kaçırıyor mu bak. Bir de terslerse hemen korkma. Ben de utandığım kızları daha fazla konuşup utancımı belli etmemek için tersliyorum mesela.

Çocukla hiç konuşmuşluğun var mı?

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • yok konusmadim hic

• oyle degil.ayni okuldayiz.ortak arkadaslar falan var.kardesi yakin arkadasim.ama oturup sohbet etmedik oyle.

• Hacu zaten diğer yorumlarda "ondan hoşlanmıyorum başka birinden hoşlanıyorum" falan demişsin. Boş ver o zaman ne diye kafanı yoruyorsun ki? :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• ya cool erkeklerin mk ben coolluk nedir ya delilkanlı olcaksın adam olcaksın kasıntıyla bityere varılmaz cool demek bana göre g..tü kalkık havalı demektir cool olmicaksın kul olcaksın :DDDD

0|0
    1|0
  • Bana da cool diyorlarmış okulda o yüzden cevap vereyim dedim :) Açıkçası belli etmiyoruz hele dışardan bakıldığında anlamak imkansız.Onunla arkadaş olabilir biraz muhabbet edersen o kalkanını kırabilir ve onun düşüncelerini anlayabilirsin diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Cool farklı bir yapı .. Senin dediğin utangaçtır .. Ben cool biriyim diyenler ; Birileri derki nasıl böyle olabiliyosun felan.. kabaca kıcları kalkar ve kasmaya devam ederler.. Bir kere cool adam kasmaz hoşlansa direk gelir yanına söyler çekinmez kesinlikle..

0|0
    0|0
    • bilmemki yaa.utangacta degil ama.yani bence o kimseyi begenmiyo.yani oyle asik olacak tip degil.hic biriyle ciktigini falanda duymadim.ama arkadasim kafami karistirdi.

• Utangaçtır o bacım :D Öyle biriyim, itiraf ediyorum :) Bu yapımı terketmeye çalışıyorum.. :(

• bende utangacim.birbirimize uygun oldugumuzu dusunmus heralde :D

• sen git sor o çocuğa benden hoşlanıyormusun diye..hayır derse dudaklarından öp hoşlanmaya başlar...

0|1
    0|0
    • niye boyle bisey yapiyimki?ben ondan hoslanmiyorum.

• belli etmeyiz , kavuşamassak acı da çekmeyiz. sonra boş veririz.. boş verene kadar senin harekete geçmen lazım, eğer sen de hoşlanıyorsan.

0|1
    0|0
  • cool oldugum ıçın diyorum , beli etmezler ona yakınlas bıraz arada yanına gıt selam ver , hoşuna gider onun emin ol :)

0|0
    0|0
    • asla yapmam.bi kiz oyle yapmisti.rezil etmisti kizcazi.selam bile vermiyo kimse ona.kizlar yani.

• yok artik :)

• kedi uzanamadığı ciğere cool dermiş :D

1|0
    0|0
    • benim sevdigim biri var bikere :) cool mool bana gore degil

• yüz de yok ki, göz göre göre yalan deyo :) peki bacım gıııı senn dediğin olsun

• Ahaha super ya. d

• etmez aynı ben :P

0|0
    0|0
  • cool a kulluk edene yazıklar olsun :)

0|0
    1|1
  • cool filan olduğu yok utangaçtır

0|0
    0|0
  • Aynı ben arkadaş anlayamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ''Cool erkekler'' , ponpon kızlar , cincon kızlar minvalinde bi' şey mi oluyor ablam hı ?

1|2
    2|1
  • Sen gönder bana adam edeyim :ddddddd

0|0
    1|0
  • cool erkke candır... ^_^

0|0
    0|0
Yükleniyor...