Neden olgun bayanlardan DAHA ÇOK hoşlanıyorum?

Neden olgun bayanlardan DAHA ÇOK hoşlanıyorum? Evet biraz etine dolgun, biraz yaşı başı gelmiş, olgun. Olgun olan, olgun düşünen, olgun yaşayan?

Neden daha çok hoşlanıyorum?

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

• Kadının her anlamda olgunu makbuldür.

Bir gün olursam, yani şarap gib bi' kadın olursam -ki bundan en az 10 sene sonra- karşımda küçük birisini isteyeceğim. Sırf kazandıklarımı ona da kazandırmak için. Sonra.. Sonra ben zaten ortalardan kaybolurum. Temelini attığım çocuk, adamlığın tadına başka baharlarda varır...

Ben yine öğrnmek için çabalarım. Ve yine...

0|3
    1|0
    • Bir erkeğe asla bir şey kazandıramazsın. Senin hayatın, senin kazandıkların. Onun kazandığı değil.

• Başlarda her erkek böyle düşünür. Bu yüzden aramızdaki "kazanım ilişkisi" demem.

Bunu hiçbir zaman söylemem. Çünkü söylersem, olması mümkün iken olmayan şeyler daha fazlalaşır. Bilirim.

• Anne misin sen? Olgunlaştıracak mışsın, neyi olgunlaştırıyorsun? Senin yaşadığınla bir erkeğin yaşadığı çok farklıdır bu hayatta.

Bi erkeğin sana kazandıracağı çok şey vardır. Ama senin, asla.. Erkek öğrendi zaten, aldı dersini annesinden, kız kardeşinden.. En büyük de, hayattan.

Hem sen onu bir çocuğun, küçüğün gibi görürsün, sevgi vs olarak değil. Yine de bir erkeğe asla bir şeyler kazandıramazsın.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• sese ve kokuya karşı duyarlılığın vardır ondandır.. olgun kadınların sesi daha tonludur ve kokusu hormonları gelişmiş olduğu için tatlı ve oturmuş bir biçimde kokar ..

0|1
    0|1
  • yaşıtlarına gore daha olgunsundur belkı bu yuzdende yasıtındakı ınsanlar dıkkatını cekmıyodur

0|1
    0|1
  • Bende tam tersi olgun erkeklerin nasıl ilişki yaşadığını düşünüyorum. Bence çok itici.

0|0
    0|0
    • Çocuk mu olacak? Bebe ruhi feln?

• Bi ağrın var da yazıyo gibisin? Çapkınlık felan? Bana ne bundan ? Her erkek delikanlıdır unutma. Fazla feministtsin bence

• sana mı söylüyorum ben? konu hakkındaki yorumumu yapıyorum.

• anne özlemi.

içgüdüsel.

0|1
    0|1
  • sevişmek için mi? flört için mi? evlenmek için mi?

0|2
    1|0
  • Kartlasınca gorursun

0|0
    0|0
  • Bilinçaltına sormak lazım

0|0
    0|0
  • dıgerlerı cocuksu geldıgınden olabılır

0|0
    0|0
  • Verilen cevapları beğenmiyorsan,neden hoşlandığını biliyorsundur...Belki de olgunum ben diyecek bir kadın çıkması ümidiyle sordun bu soruyu. ;)

0|3
    0|0
    • Olgun kadınlar yeteri kadar hayatımda varlar :) Avda değilim.

• Kendin demişsin,cinsellik ve flört amacım diye.Bu nedenle olgun istiyorsun.Evlilik düşünsen olgun mu istersin,yaşıtın mı? Bunu söyler misin?

• Gizli üye adlı kullanıcı size bişey danışabiliryim yaşınızdan dolayı öneriniz lazım

• anne baba ayrı mıydı annenle diyalogun nasıl

0|0
    0|0
    • Anne baba ayrı değil bu konunun alakasi ne?

• sen yaşıtlarından fazla olgunmu düşünüyorsun. olgun sevmekde iyidir sanırm

• evet öyle düsünüyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• vay bee

0|0
    0|1
  • şımarık çıtır yerine olgun taş hııı :)

0|0
    0|0
  • Cinsellikte daha deneyimli oldukları için. Seni büyütmeleri, sana bilmediklerini öğretmeleri için.

1|0
    0|0
Yükleniyor...