Okulda zenci öğrencilerin bakışınız nedir

hi herkese merhaba ben universitede okuyom yeni geldim turkiyeye.okulda genelde arkadaslarim cogu kızlar cunku onlarla daha iyi anlasiyorum.sorum budur: neden bir turk kız bir zenciyle okulda konusurken herkes laf atiyor,bazi kızlara kufur ediyorlar.bazilari bana diyorlar seninle arkadas olmak isteriz ama okuldaki erkeklerden korkuyoruz falan.yanliş anlamayiniz ama kulturunuz bilmiyom.bu bir merak mi.yada ben onlarla konusmami istemiyorlar?onlarla sadece arkadasiz,eger sevgilim olduysa nasil olacak?

0|0
145

En İyi Kız Görüşü

• Ay ben çok seviyorum zencileri, böyle rasta saçlar, cool tavırlar, kalın dudaklar falan :D

0|1
    0|0
    • kemal sunalın zenci futbolcu filmi geldi aklıma yorumundan

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Sen eğitımınden önce kız arkadaş sevgılımı peşindesın..

0|0
    1|1
  • Ya ergenler işte sen aldırma bak arkadaşlarınla keyfine. Manitan olursa da çekeceğin çilen varmış deriz :)

0|0
    0|0
  • oncelikle sen cok tatlisin ben de zencileri severim :) onlarin giyme tarzlari super,kızlarla sohbet etmeyi biliyorlar :).tatlisiniz.işte bu yuzden :d

0|0
    0|0
  • Ben cok seviyorum :) ulkemizde zenci esprileri cok donuyor o yuzdendir :)

0|0
    0|0
  • 10 defa okudum anlayamadım mk

0|1
    1|0
  • kıskanıyorlardır.

0|1
    0|0
  • evlenelim

0|1
    0|0
  • aldırma ya aman:)

0|0
    0|0
  • Bazı yerlerini çekemiyo veletler fgertegbdgdb

0|0
    0|0
  • Afrikanin neresindensin? Hangi soykirimdansin?

0|0
    0|0
  • Çünkü sen farklısın o yuzden olabilir mi? Sen farklısın diye seni kıskanıyor olabilirler mi? :) Bende sarışın mavi gözlüyüm diye ayrımcılık yaptılar ailem bile :) ... seninkisi kadar çok olmasa da biraz farklı görüldüğüm için insanlar beni dışlamışlar dı ... yani o yüzden bunu boşvermelisin istediğin kızla arkadaş ol kimse bişey diyemez . Sen farklısın diye sana boyle davranıyolar.

0|1
    0|0
  • Ben de zenciyim.

0|0
    0|0
  • Boşver ya kiskaniyolardir sen kızları götürüyosun diye:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Resimdeki sen eğer Jamal benziyorsun Süper ot filmindeki :) link

0|0
    0|0
  • birader sen ne yazdın ya da hengi dilde yazdın mk 2.yi okuyodum beynim otomatik reset attı

1|1
    2|0
  • kardeş sana yazan bu kızların hepsi sana verecek çok meraklılar bende çok meraklydım bir ara zenci kızlara

0|0
    0|0
  • Hadi lan yeme bizi şimdi :D

1|1
    0|0
  • ne diyonlan degişik

0|0
    0|0
Yükleniyor...