Yine yeniden eskisi gibi sevebilir mi insan ?

Selam arkadaşlar mutlu akşamlar . Sevdiğiniz kişiden ayrılmak zorunda olduğunuz bir sebep oldu . Herşey bitti ve zaman geçti sizce yine yeniden başka birini sevebilir mi insan ? Onu sevdiğimiz gibi olabilir mi bir başkasıyla ?

0|0
60

En İyi Kız Görüşü

• simdi egerki bu birliktelik yasayipta ayrildigin kisi böyle bir aylik ya da bikac ayliktiysa bilemedin hadi bir yillik olsun?ve aranizdada cinselikte yasanmadiysa?o insani unutmak gayat kolaydir yani duygusal bagi olmadiysa sirf cinselik yasandiysa unutulur yani ve yerinede baskasini rahatliliklada sevebilirsin kardesim...ama diyelimki bu birliktelik böyle5-6 yilliktiysa ve ask adina ilgi sevgi adina ve cinselik adina herseyi yasadiysaniz?asla ama asla bir baskasi onun yerini alamaz bir sartla alir sayet o kisi sana ihanet etdiyse yani aldatigi icin bitiyse kolaydir o vakit bir baskasini sevebilmen ama güvenirmisin asla...ama eger aldatma durumundan dolayi ayrilmadiysaniz ve dedigim gibi cokk uzun bir birlikteliktiyse asla onun yerine ne kimseyi seversin ne koyabilirsin nede unutabilirsin.

0|0
    0|0
    • 1 yıl 3 ay falan olmuştu cinsellik harici sevgi anlamında çok şey yaşadık

• o zaman demekki bu kiz seninle cidi degilmisti madem annesini dedin diye ayrildiysa.valla o zaman birak o yansin sen neden kendini üzüyorsunki sana kurban olsun o beliki svgine layik degilmis vazgectim aramada sormada birak o pesinde kossun sen onun uzerine düstügün icin onun iyce kici kalkiyo bir adam yerine koyma bakalim onun havasi nasilda fisilirrr aramada sormada bak o zaman kendisi nasilda ariycak seni

• Aramasın artık istemiyorum zaten . Sevince değer verince bu hale getiren insandan hayır gelmez zaten . Gitsin layığı kimse ona kurban olsun , çok kızdırdı beni çook . Sevgim nefrete dönüşmez inşaallah . Çünkü nefret duymak istemiyorum sadece unutayım çıksın gitsin hayatımdan

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...