Sosyal hayatı olmayanın sevgiliside olmaz

bu bir gerçek evet gençler siz ne diyorsunuz yalan mı ? sosyal hayat yoksa sevgılıde yok b

0|0
126

En İyi Kız Görüşü

• Sosyal hayatım var ama sevgilim yok.Sevgilimin olmamasının faydaları:

Aile ve arkadaşlarla daha çok kaliteli zaman geçirebilirsiniz

Bekar olmanın ilk ve en önemli avantajı arkadaşlarınızı ve ailenizi mümkün olduğunca daha iyi tanıyabilmek ve onlarla daha çok vakit geçirebilmektir. Aile toplantılarını ve arkadaşlarla geçirilen çılgın hafta sonu eğlencelerini kaçırmazsınız.

İstediğiniz gibi flört edebilirsiniz

Bekar olmanın en eğlenceli avantajı istediğinizle flört edebilecek olmanızdır. Arkadaşlarınızla bolca vakit geçirdiğiniz için yeni insanlarla daha sık tanışırsınız. Üstelik bekar olduğunuz için yakışıklı biri size yaklaştığı zaman, ondan kaçmanız gerekmez ve beğenilmenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Alışmanız ya da kabullenmeniz gereken can sıkıcı huylar yoktur

Her 3 dakikada bir gelen ve nerede olduğunuzun hesabını vermeniz gereken can sıkıcı mesajlarla uğraşmazsınız ve istediğiniz zaman, istediğiniz şeyi yapabilirsiniz.

Hayallerinize ve ideallerinize odaklanırsınız

Bekar olmak sizin işinize ve hedeflerinize odaklanmanız için vaktiniz olmasını sağlar. Eğer uzun süreli bir hedefiniz varsa bu süreç, çok çalışmanız ve eğlenmeniz için tam da ihtiyacınız olan süreçtir.

Aktivilere ve eğlencelere daha çok zamanınız kalır

Bekar olmanın bir diğer avantajı da uzun süredir yapmak isteyip de vakit bulamadığınız aktiviteleri yapabilecek zamanınızın olmasıdır. Mesela spora başlamak, yeni bir dil öğrenmek gibi.

Kendinizi tanımanız için zamanınız olur

Bekar olmanın diğer yararı ise kendinizi tanımanız ve ne yönde geliştirmeniz gerektiğine karar verebileceğiniz bir zamanınızın olmasıdır. Kimleri gerçekten sevdiğinizi, kimleri sevmediğinizi, kimlerle görüşüp, kimlerle görüşmek istemediğinizi bu süreçte tartar ve kararınızı verebilirsiniz. Ayrıca bir eşte ya da sevgilide ne gibi özelliklerin olmasını istediğinizi de bu süreçte şekillendirebilirsiniz.

0|1
    0|0
    • Sevgilinin veya kiz arkadas olmamasinin zararlari

Ozguven eksikligi

Duygusal cokuntu

Bosluk hissi

Kendini begenmeme

Kendini cekici olarak gormeme

Davranis bozuklugu

Kompleks kazanma

En onemlisi p*rno bagimliligi sonucunda olusan kizlarla tanismaya adapte olamama

• Okuyunca moralim düzeldi, üzülmeye gerek yok o zaman :) Tşkkrler +1

• Ersin abi sen heralde çok yalnız kalmışsın bu yüzden böyle hissediyorsun sanırım.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Sosyal hayat diyorsunuz da! Onların da yaptığı tek şey bar gece kulübü dolaşıp gecelik günlük ilişki yaşamak değil mi? Bu mu sosyal hayatı olanın durumu! Sonu yok ki...

0|0
    0|2
    • bacım :) ben dedim ki sosyal hayatı olmayanın sevgılısıde olmaz.. ben demedimki sosyal hayatı olupta gecelık karı arıyan ;)

• snn dusuncen cok yanlıs

• İnternetten manita yapanlar hakkında ne düşünüyorsun?

0|0
    0|0
    • o sosyal hayat değil.. ergenken bende yaptım onu bir sonu yok onun

• asosyalin önde gideniyim. Teklif alıyorum o halde bile.. Kabul etmedim yine yalnızım yine yalnızım:D

0|0
    0|0
  • olabilir..

sonuçda ınslar sosoyalleştıkde iş veya okul ortamalrında tanışıyor sevgılı oluyor veyahut evlenıyor...

0|0
    0|0
  • benim ondan mı yok nan şimdi ayıldım

1|0
    0|0
    • :))) sıkıntı yapma aynı kaderız

• Doğru gibi

0|0
    0|0
  • doğru olabilir

0|0
    0|0
  • saçma bnce.

0|0
    0|0
  • olabılır evet

0|0
    0|0
  • Bence doğru değil.

0|0
    0|0
    • neden peki.. farz et arkadasın yok ısınde yok okuluda bıtırdın.. kımsen yok.. hadı bakalım ? :D

• benim sosyal hayatım var yine de sevgilim yok o ne olacak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sosyal hayatt diye birşey olmuyorki örneğin ben 3 senedir kurslara gidiyorum kurs bitince kimseden ses soluk gelmiyor millet birbirine kazık atığ çekip gidiyor yanii hee şöyle bir gerçekçilik var örneğin bir mahalle arkadaşların var onlarla gezipp dolaşmak tabii şansını biraz daha arttır ama bir dünya sap iştee

0|0
    0|0
    • oda doğru sap sap dolarakda olmaz o iş :D

• yanii söylemek isteediğim sabit birşeyler olmuyor sabit bir sosyal hayat yok yaniii

• Aynen. Sosyal hayatında yanında arası kızlar ile iyi olan iki tane erkek arkadaş ve normal kız arkadaş yoksa sevgili yapmak bir hayli zordur. Hatta imkansız gibi birşey. Tabi erkekler açısından hal böyle.

0|0
    0|0
    • aynn amk biz önce sosyal hayatı kurcazda arkadasaların arkadaslaıyla tanıscasda manıta yapcaz da ohhoo.. dediğim gibi sosyal hayat yoksa sevgılı yapmak zor

• Ben olsam sosyal medyayi kullanirm...

• sosyal hayattan kastin topluma karismaksa evet bu yuzden sevgilisi olmuyor insanin kendimden biliyorum.Ama sosyal hayattan kastin bar bar dolasmak ise oyle sevgili olmasada olur :D

0|0
    0|0
    • o yukardakı manyagın yorumu :)))) ona takılma ne sordum ne dedı :)

• Olur ama zor olur,arkadaş arkadaşın peze... sonuçta.

2|0
    0|0
  • doğruluk payı olsada tam değil...

0|0
    0|0
  • Buda nerden çıktı şimdi ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...