Sevgilimin amcasının kendi yeğenini ispiyonlama hareketini nasıl buluyorsunuz?

Evet arkadaşlar bu olay bugün biz arabadayken gerçekleşti ve şaştım kaldım.Yolda sevgilimin telefonu çaldı amcası arıyor açtı ve işte şaşırdığım olaylar silsilesi başladı sevgilimin kız kardeşide üniversitede okuyor o üniversiteye yakın bir yerdede amcası ile babasının ortak inşaatları var amcası inşaatı kontrol etmeye giderken üniversitenin dışında kızı görüyor bir erkekle el ele sonra beraber kızın arabasına biniyorlar amcası takip ediyor ve bir restorana geliyorlar kızın arabasınıda o oğlan kullanmış amcasıda dışarda beklerken sevgilimi yani kızın abisini yani yeğenini arayıp Merve böyle böyle yaptı diye ispiyonluyor yuh yani.Neyseki sevgilimin haberi varmış tamam amca ben tanıyorum o çocuğu sorun yok temiz çocuk dedi.Şaştım kaldım ya.Sizce bu hareket doğru mu? Doğru mu yaptı amcası?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• sonra hepsi uşağa :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• devir kötü abisine ya da kardeşine söyleyip haber veriyor sadece amaç bence koruma orada art niyetli bir durum yok eğer öyle birşey olsa kendisi kızı kenara çeker çocugu terslerdi

0|0
    0|0
  • soran pembe nicklerden swiminflames e söyle onu yanlışlıkla engelledim oda küfür etmemden korkup beni engellemiş, engeli kaldırdım

0|0
    0|0
  • emicemin a..na koyam :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Türk erkekleri böyle işte. Eminim benim ailemden biri görsede aynı iğrenç tepkiyi verirler. Komik ya sevmek yanlışmış gibi sanki.

1|0
    0|1
  • Amcan 10 yaşında mı?

0|0
    0|0
  • haklı bence sevgilinin babasına değilde sevgiline söylemiş art niyet değilde korumak amaçlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...