Tipime mi dedi bunu??

Yolda anketyapan biri wardi. Bisey sorabilirmiyim dedi ben de arkadasimla beraber hizla yuruyodum vaktimiz yok tesekkurler dedim. Arkamdan tipini ... tarzi bsy dedi gibi geldi ama bilmiyorum sizce geri cevrdigimden demis olabilir mi yoksa tipsizligimden mi

0|0
514

En İyi Erkek Görüşü

• seni çok tipsiz gördüğü için demiş sanırım =/ yoksa farklı küfür ederdi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• "Tipimde ne var lan?" deseydin. :D

Emin olamayız. Geri çevirdiğin için elbet bozulmuştur. Belki tiplisindir, belki tipsizsindir ama bu sana sinirlendiği için söylediği bir laftır. Bundan tipsiz olduğun sonucunu çıkaramazsın.

0|0
    0|0
  • ben öyle anketcilere çok denk geldim geri zekelı bence bir insanın vakti yok diye böyle laf sokma yöntemleri kıllanıyorlar keşke dönüp sende laf soksaydın mesela benim tipim gene iyi estetikte çalışıosun kendi tipine bir estetik yaptır derdim :D

0|0
    0|0
  • önüne geleni anketçi yapıyolar artık şeref kalmamış direk küfür ediyo bneler. iyi ki vaktim yok demişsin

1|0
    0|0
  • tıpını gormeyınce bır set dıyemem ama her ne kadar tıpsız ya da tıplı olsun o kelımeyı kımseye soylme hakkı dogmaz keske orda bogazına soksaydın o lafları

0|0
    0|0
  • seni ya da resmini göremediğimiz için E şıkkı hepsi :p

0|0
    0|0
  • geri çevirdiğinden de olabilir tipinden de olabilir :D göreceli bir kavrammm :D

0|0
    0|0
  • :D :D hey allahım ya

0|0
    0|0
  • i*neliğinden demiş

0|0
    0|0
  • Çok güzel olsan bile o sinirle söyleyebilir :)

1|0
    0|0
  • geri çevirdiğinden demiştir

0|0
    0|0
  • tabiki anket yaptırmadığın terslediğin içinndir salla vaktin olmadığını ve teşekkür ediyorsun. kibar ve güzel bir şekilde cevap vermişsiniz. , kendisine baksın yolda geçen bir kıza böyle laf söylüyor terbiyesiz dangalak herifmiş. bence tip değil kibarlığınız yeterli :) böyle insanları kaale almayın

0|0
    0|0
  • Tabi ki tipine böyle bir şey demez, diyemez. Birinin yaradılışıyla dalga geçeni insandan saymıyorum ben. Şahsen ben de öyle küfürler ederim ama tipine küfretmiş olmak için değil bilmem anlatabildim mi :)

0|0
    0|0
  • Her ikiside olabilir. O anki tipine bağlı. Yaptıysan maymun gibi kendini dogrudur

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hemen o anketçi çocuğu telefonla arayıp ne demek istediğini söyleyeceğim tatlım..

0|0
    0|0
  • sinir olmuştur.:D

0|0
    0|0
  • Tipini yediğim de demiş olabilir <3

1|0
    0|0
  • Tipini beğenmemiş .

Ya da her ikisi .

0|0
    1|0