Sanal aşka hiç inanmazdım ama oldu deli gibi aşık oldum. N'apacağımı bilmiyorum...

sanal aşka hiç inanmazdım ama oldu deli gibi aşık oldum sonra çıkmaya başladık filan ama ayrıldık en çokta canımı bu yakıyo ne bir telefon numarası var arayım sorayım aynı şehirde değiliz gidiyim konuşayım her gün ağlıyorum napıcamı bilmiyorum :(

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• facebooka baktınmı ad soyaddan.ben aşkımı öyle bulmuştum.yada okuduğu bölümden

0|0
    0|0
    • baktım ama bulamadım

• tamam sana özelden yazcam çareyi

• ekledim kabul et

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• ay sen ciddi misin ya sanal alemde aşk var mı?

0|0
    0|0
  • Sanal asklarin sonu hep boyle olur zaten.

0|0
    0|0
  • keşke hiç başlamasaydınız iyi bitmiyo çünkü

0|0
    0|0
    • haklısın sanal olsada acısı kalıyo

• çok zor tam olarak güvensende bir yanın hep sorguluyo ve genelde karşı taraf yalanlar söylüyo

• ah canım beniiim.sanaldaki herşey gelir geçer..kızın adını söyle bari o da gerçekse tabi.belki buluruz:)

0|0
    0|0
  • Bunlar hep yokluktan.

Geçer merak etme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sanal aşk nadirende olsa tam isabet oluyor... ama sizinki malesef öyle olmamış.. ayrılmanız sudan sebebmiş gibi sanki.. adres araştırdığına göre..? bekle belki döner... dönmezsede kendini helak etmenin bir anlamı yok...

0|0
    0|0
  • sanal ama karşıdakide sanal zannediyor buradaki insanları, ortamı bir güven sorunu almış gidiyor... prensiplere saygı duymak gerek ama bazen kalp dinlemiyor işte... gelende gidiyor... 3534

lütfen geri gel. söz zorlamayacağım...

0|0
    0|0
  • soğuk su iç ve aşk şarkılarından bir ara uzak dur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...