Mimarlık mı yoksa tasarımcılık mı?

Ben mimarlık bölümünde okuyorum bu mesleği çok istemiştim ama şimdi bide eşya tasarımı çıktı mimar olursam nerde çalışacağım konusunda endişelerim var ama tasarımcılıkta büyük bir açık var sizce ne yapmalıyım?

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• mimarlık iyidir tabiki tasarımı hobi olarak da yaparsın

1|0
    0|0
    • Ama mimarlıkta nerde çalışıcam iş yeri açtım diyelim işlemezse

• İşte o yüzden korkuyorum bende mimarlığı istiyorum her açıdan daha iyi ama büyük bir çevre lazım

• evet kesinlikle o konuda haklısın. kurum mimarlığı olabilir bak kpssyle girilen onları bir araştır derim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• şaka mı yapıyorsun sen yaaa :) her yer mimar ilanıyla dolu tasarım neymiş ya zaten mimar olunca o istediğin şeyleri yaparsın merak etme yabancı mimarlara bak sadece inşat sektöründe değillerdir farklı mobilya tasarımları yapan mimarlar var vs. bir çok alanda tasarım yapabilirsin ülkemizde maalesef bölüm sadece inşaata yönelik ama eğer hayal gücün varsa mimarlıkta kal (bırakan biri olarak söylüyorum ben sevemedim bu bölümü tasarım bana göre değil :) )

0|0
    0|0
    • Tek korkum açıkta kalmak, hayal gücüm baya bir geniş :)

• Mimarlık bence güzel bölüm, tasarımı çift anadaldan yapabilirseniz çok güzel olur ama tasarım vs. kurslarına katılarakda tasarımcı olabilirsiniz... Zira tasarım kabiliyetiniz yoksa okul okumak pekte işe yaramayacaktır kanımca, tasarım yapmak bence bir yaşam biçimi ve idealist kültürün getirisi...

0|0
    0|0
    • Autocadi çok iyi yapıyorum tasarım yapmak konusunda sıkıntım yok ama çift dal iyi fikirmiş teşekkürler :)

• rica ederim , başarılar...

• Bunlara takılmaaaaaaaa :)

Beni ekle.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• mimarlığın yanında yal dal yap öbürünü. ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...