Sizce ısrar olmalımı _? içeri kesinlikle !!

kızla tanısıldı konusuldu 2.cı gun kız ısınamadım dedı erkegın ısrarı uzerıne bı 20 gun daha konustular 3-4 kez bulustular telefonda konustular mesajlastılar ve en sonunda kız gene ısınamadım dedı neden dedıgınde hıssetmıyorum bıseyler hıssedemıyorum dedı ve erkekte tamam bu defa ısrar etmıcem dedı ve o gun bugundur kızla konusmuyor 1 kez ısrar etmıstı oda tanısmalarının 2cı gunu dıye sımdı kız gerı dönermı ? pısman olup ne ıstedıgını belırleyıp _? donsede erkek kabul etmez onun ıcın erkek önden davranıp 1 kez daha deneme şansı söylese kıza ? evet arkadaslar sızden bır cevap beklıyorum cevaplarıınız ıcın teşekkürlerimi peşin peşin ödüyorum.söz sizde.

0|0
50

En İyi Kız Görüşü

• belkide kızın bazı sebeplei vardır..imkansızdır..

0|1
    0|0
    • imkansız diye birşey yok rahat ol sen :)

• yooo bu hayatta ımkansız dıye bırsey yoktur ufkunu her zaman acık tutcaksın bu olmazsa o olur ama bu neden olmuyo onuda arastırmak lazım

• tabi tabi..bol şans arkadaşım

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• BENCE BİRYERDE BULUŞUP BİRŞEYLER İÇİN sonra kızı sinemaya sevili koltuğuna götür ;) filmde sarıl sen onun yüzüne bak o senin yüzünede bakarsa onun öp hemde dudağından kulağına onu çok sevdiğini söyle :D işe yarar

0|0
    0|0
    • dayak yeme rıskı halk tarafından lınce ugrama rıskını hıc söylemıyorsun ama :D

• bi filmde görmüştüm amk fdushf

• Hayir geri cekilme vaktidir.biraz boslukta kalsin isterse kendi gelir

0|0
    0|0
    • haklısın dırek ıletısım kesılmıs ısrar falan olmamıs hıc 3 gun falan olmus ve gerı dönermı ? gerı dönmek ısteyıpte tukurdugunu yalamak ıstemezse ?

• Sen bir sure ilgilendin mi ne kadardir gorusmuyorsunuz?

• kardesım 20 gun falan görustuk bu daha 2cı gunden bıseyler hıssedemıyorum dedı bende tm dedım ama bıraz daha denıyelım dedım 20 gun falan takıldık 4-5 kez bulustuk eglendık bana askım dedı her guzel lafı dedı bende ona dedım ama en sonunda dedıkı ısınamadım dedı hergun ılgılendık hatta her dakka her dakka sevdım her dakka ıhtıyacı oldumu kostum deger verdım saatlerce telefonda konustuk nasıl ya nasıl bı kıza bunlar yapılsa en cırkın adama bıle gelmezmı ? kı ben yakısıklıyımda.bıraz kılom dısında

• kızı silmeyi hiç düşünmedin mi?

0|1
    0|0
    • neden düşüniyim?

• ya gardaşım sonuc sonuc sonucşu ansaat 00:04 olmus mesaj atcam ama atamıyorum ıcımde bır korku olusuyo .) tatlı tatlı ayrıldık sımdı bıdde red gelırse :(

• banane ya atcaksan at atmıcaksan atma

• Kiza isitip isitip gidersen kufuru yersin,sacma sapan is yapma zorlamaya gerek mi var olmuyormus birak.

0|0
    0|0
    • hıc mı caresı yok arkadaşım ?

• Tabi ki vardir,mesela istemiyordur?

• tm zorla güzelliik olmazsa sagol

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...